MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Myszyniec. Zmiana na stanowisku komendanta. 5.08.2019 stanowisko objął podinsp. Waldemar Tokarski

redakcja TO
Zmiana na stanowisku komendanta w Myszyńcu
Zmiana na stanowisku komendanta w Myszyńcu KMP Ostrołęka
Myszyniec. Zmiana na stanowisku komendanta. Podinsp. Waldemar Tokarski zastąpił dotychczasowego komendanta kom. Krzysztofa Samula.

Kom. Krzysztof Samul rozpoczął służbę w policji w 2001 roku. Od zawsze związany był z Komendą Miejską Policji w Ostrołęce, a dokładniej z pionem kryminalnym i prewencji. Prócz służby w samej Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, nabierał on również doświadczenia zawodowego w posterunku policji w Łysych i w Lelisie, a w 2016 roku objął stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Myszyńcu.

Po zmianach na stanowiskach zastępców Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce, niezbędnym okazało się powierzenie stanowiska naczelnika Wydziału Sztab Policji osobie z tak bogatą wiedzą i doświadczeniem zawodowym w kierowaniu zasobami ludzkimi

- informuje asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Doceniony przez przełożonych

Stanowisko komendanta w Myszyńcu objął podinsp. Waldemar Tokarski, który służy w policji od 1998 roku. Od 1 lipca 2000 roku związany jest z Komendą Miejską Policji w Ostrołęce, gdzie pełnił służbę w pionie prewencji, ruchu drogowego, a w ostatnim czasie w pionie kryminalnym – w Wydziale dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją oraz Zespole Kontroli Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Posiada on predyspozycje do kierowania zasobami ludzkimi. Jego wiedza, doświadczenie zawodowe i właściwe podejście do drugiego człowieka zostało w ten sposób docenione przez przełożonych

- dodaje.

W uroczystej zbiórce z tej okazji wzięła udział kadra kierownicza Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, policjanci i pracownicy cywilni z Komisariatu Policji w Myszyńcu i Posterunku Policji w Łysych.

Zobacz inne materiały

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki