Pieniądze

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Praca za granicą – w tych branżach i na tych stanowiskach znajdziesz ją najszybciej
  Wiadomości

  Praca za granicą – szybko znajdziesz ją na tych stanowiskach

  Praca za granicą pozwala w krótkim czasie podreperować domowy budżet. Pytanie, gdzie warto jej szukać. Sprawdź, na jakich pracowników występuje największe zapotrzebowanie oraz w których branżach najszybciej znajdziesz zatrudnienie.

 2. Umowa na czas określony: 23.02.2020 r Jak długo pracownik może być na nią zatrudniony ? Ile razy szef może podpisać z nami umowę terminową?
  Praca

  Jak długo pracownik może być zatrudniony na czas określony?

  Pracodawca, który potrzebuje pracownika, ale nie zamierza związać się z nim umową na stałe lub chce go sprawdzić, proponuje kandydatowi umowę na czas określony. Piszemy, jakimi prawami rządzi się taka umowa na czas określony.

 3. W pierwszej trójce najistotniejszych elementów przestrzeni biurowej znajdują się: własne biurko (61 proc.), możliwość ręcznego dostosowania temperatury
  Wiadomości

  Praca 2020. Teraz chcemy pracować w fajnym biurze a przynajmniej...

  Zdecydowana większość polskich pracowników liczy na możliwość pracy zdalnej przez co najmniej jeden dzień w tygodniu (86 proc.). Rekordziści chcieliby pracować poza biurem nawet 4 dni. Nie znaczy to jednak, że biuro przestaje mieć znaczenie. Wręcz przeciwnie, przestrzeń, której odwiedzanie staje się opcją a nie przymusem, musi przyciągać. Pracownicy swoje oczekiwania zaczynają od podstaw, czyli liczą na własne biurko, ale już na kolejnych miejscach znajdują się możliwość wpływu na otoczenie i dobrze wyposażona kuchnia.

 4. Bez wizy do USA, część 2: Co nas spotka na lotnisku po przylocie w USA, jakie pytania zadają, rozkład lotów bezpośrednich z Polski do USA
  Aktualności

  Co nas spotka na lotnisku po przylocie w USA?

  Zanim wybierzesz się do USA przeczytaj, co może Ciebie spotkać na lotnisku i bądź przygotowany na serię pytań. My znamy te pytania.

 5. Wysługa lat: 23.02.2020 r. Komu przysługuje dodatek za wysługę lat. Ile wynosi ten dodatek. Jak obliczyć staż pracy uprawniający do wysługi?
  Praca

  Komu przysługuje dodatek za wysługę lat?

  Wysługa lat to potoczne określenie stażu pracy. Choć formalnie w kodeksie pracy nie ma zapisu o dodatkowych pieniądzach za przepracowane lata, to przedstawiciele niektórych zawodów co miesiąc mogą liczyć na dodatek do pensji.