Pieniądze

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Koronawirus: Nowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa na krajowych lotniskach i na pokładach samolotów obowiązujące od 1 czerwca 2020 r.
  Koronawirus

  Wracają loty. Nowe zasady na lotniskach i w samolotach

  Obowiązek wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia, zgodnie z instrukcją przewoźnika - to jeden z warunków wymaganych od pasażerów planujących lot. Zobacz, jakie wymagania będą obowiązywały na lotniskach i na pokładach samolotów od 1 czerwca 2020 r. PLL LOT uruchamia połączenia krajowe.

 2. PKP Intercity od 31 maja przywraca kolejne połączenia. Znów pojedziemy Pendolino. Zobacz, które pociągi wracają? [ROZKŁAD JAZDY, PORADNIK]
  Koronawirus

  PKP Intercity: Na tory wracają pociągi Pendolino

  Co powinniśmy wiedzieć zanim wsiądziemy do pociągu? Które pociągi PKP Intercity wracają do rozkładu PKP? Kolej luzuje połączenia od 31 maja 2020 r.

 3. Wielu rodziców musiało zacząć godzić rolę pracownika i nauczyciela.
  Z kraju i ze świata

  Praca zdalna zostanie z nami już na zawsze

  Wśród polskich przedsiębiorców istnieje silne przekonanie, że praca zdalna jest elastycznym trybem pracy, ze wszystkimi negatywnymi dla pracowników konsekwencjami. -Praca zdalna jawi się wielu pracownikom jako taka fantastyczna opcja dająca wiele możliwości- tłumaczy w rozmowie z AIP ekspert. - Jednak okazuje się, że praca zdalna nie jest tak łatwa do zorganizowania i tak przyjemna jak mogłoby się wydawać- dodaje.

 4. - Widać, że z weekendu na weekend sytuacja zmienia się pozytywnie- mówi Henicz.
  Z kraju i ze świata

  Wiceprezes Itaki: Ceny w hotelach idą w górę

  - Ja bym się bardzo cieszył gdyby ta branża turystyczna rzeczywiście została odmrożona, bo w naszym przypadku ona w ogóle nie została jeszcze odmrożona- tłumaczy w rozmowie z AIP Piotr Henicz, wiceprezes i współwłaściciel biura podróży Itaka. Jednocześnie dodaje, że tegoroczne wakacje w kraju mogą być wyjątkowo drogie, między innymi przez bon turystyczny.

 5. Premier przedstawił czwarty etap odmrażania gospodarki. Otwarte kina i teatry, możliwość organizacji wesel, maseczki nieobowiązkowe na ulicy
  Polska i świat

  Rząd otwiera kina i baseny, zezwala na wesela i koncerty

  Premier przedstawił szczegóły dotyczące kolejnego etapu odmrażania gospodarki. Otwarte zostają kina, teatry, siłownie i kluby fitness, poluzowane zostają restrykcje dotyczące zakrywania nosa i ust. Od 6 czerwca będą mogły odbywać się wesela, zgromadzenia publiczne i koncerty plenerowe do 150 uczestników.