Pieniądze

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Priest Simulator: Zobacz na kolejnych slajdach elementy fabuły gry.
  Firma

  Symulator Księdza. Tak wygląda kontrowersyjna gra

  Msza po pijaku, czy fantazjowanie w konfesjonale to tylko jedne z możliwości, jakie otwiera przed graczem Priest Simulator, czyli Symulator Księdza" - produkcja, za którą stoi polskie studio Delirma. Premiera gry Priest Simulator zapowiada jest na 7 styczeń 2020. Jednak już w tej chwili możemy zobaczyć jej próbkę, gdyż na kanale dystrybutora Ultimate Games S.A. pojawił się już krótki trailer. W komentarzach pod nim pojawiły się głosy, że to interaktywny Kler.

 2. Świat fanów sagi J.K. Rowling o świecie czarodziejów ponownie zawojowała... technologia. Powstała bowiem drukarka, która tworzy ruchome zdjęcia, niczym
  Z regionu

  Drukarka rodem z Harrego Pottera! Zdjęcia są ruchome

  Świat fanów sagi J.K. Rowling o świecie czarodziejów ponownie zawojowała... technologia. Powstała bowiem drukarka, która tworzy ruchome zdjęcia, niczym z "Proroka codziennego".

 3. Kilka miesięcy temu Wizz Air wstrząsnął branżą lotniczą, wprowadzając nowe zasady przewozu bagażu. Teraz robi to po raz kolejny.
  Z kraju i ze świata

  Od listopada zapłacisz za bagaż podręczny w tanich liniach

  1 listopada zmienia się polityka bagażowa w liniach Ryanair i Wizz Air. To kolejne zmiany ogłoszone przez przewoźników w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Czy objęcie podstawowych usług dodatkowymi kosztami to jedyna opcja, która pozwoli tanim liniom utrzymać atrakcyjne ceny biletów?

 4. 15.02.2008..warszawa tabletki tabletka rozpuszczanie lekarstwo witaminy leki lek fot. maciej jeziorek / polskapresse
  Z kraju i ze świata

  Suplementy diety: już co drugi Polak spożywa je codziennie. Czy to...

  Trzech na czterech Polaków kupuje suplementy diety. A co drugi spożywa takie specyfiki codziennie. Czy to zdrowe? Czy na tle innych nacji jesteśmy hipochondrykami?

 5. Nowe oznaczenia paliw na stacjach to efekt unijnej dyrektywy 2014/94/UE. Choć nie zastąpią od razu dobrze znanych etykiet: PB95, PB98 czy ON, to jednak
  Aktualności

  Nowe oznaczenia na stacjach paliw. Czy już je znasz?

  Nowe oznaczenia paliw na stacjach w Polsce to efekt wprowadzenia europejskiej dyrektywy 2014/94/UE z dniem 12 października 2018. W związku z wejściem w życie nowych przepisów na stacjach benzynowych na terenie naszego kraju pojawiły się nowe oznaczenia na dystrybutorach i pistoletach do tankowania. Jak odnaleźć się wśród nowych oznakowań, kiedy tak bardzo jesteśmy przyzwyczajeni do PB95, PB98, ON czy LPG? Spokojnie, stare symbole nie znikną od razu po wejściu nowych przepisów, jednak w wielu krajach Unii Europejskiej na stacjach paliw znajdziemy wyłącznie nowe etykiety, dlatego warto je znać. Co znaczy zatem E5, E10, E85, B7, B10, XTL oraz H2, CNG, LPG i LNG?