Pieniądze

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Dominującą przyczyną zmiany zatrudnienia jest oczekiwanie lepszych zarobków.
  Koronawirus

  Nowej pracy szuka co trzeci Polak ale "potencjalnie" chętnych do...

  Pomimo niepewnej sytuacji na rynku, Polacy są otwarci na nowe oferty pracy. Główną motywacją do jej zmiany pozostają zarobki. - Choć aktywnie za nową pracą rozgląda się nieco ponad 1/3 badanych, to blisko 9 na 10 jest gotowych przyjąć nową ofertę, jeśli by została im przedstawiona - mówi AIP ekspertka.

 2. W weekend kilka banków zapowiada prace serwisowe
  Aktualności

  Uwaga, dziś przelewu nie zrobisz. Kilka banków ma prace serwisowe

  Nie zrobisz przelewu, nie działać będą aplikacje mobilne. Planujesz transakcję? Wykonaj ją wcześniej. W najbliższy weekend (23.01-24.01) kilka banków planuje przeprowadzić prace serwisowe. Utrudnienia spotkają klientów Pekao, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Millennium, Nest Bank, Banku Polskiej Spółdzielczości.

 3. Premia, urlop – co można dostać w pracy za przyjęcie szczepionki na COVID-19?
  Koronawirus

  Premia, urlop – co można dostać w pracy za przyjęcie szczepionki na...

  Jak zachęcić pracownika do zaszczepienia się na COVID-19? Kiedy odbędą się szczepienia? Pojawia się coraz więcej pomysłów na benefity dla pracowników potwierdzających chęć poddania się szczepieniu na COVID-19.

 4. Zakopane. Otworzyła się największa restauracja na Krupówkach. Zapełniła się w 15 minut [ZDJĘCIA]
  Strefa biznesu

  Bunt w Zakopanem stał się faktem. Największa restauracja zapełniła...

  Karczma Góraleczka na Krupówkach - największa restauracja na deptaku w Zakopanem - otworzyła się dla klientów. - Nie mieliśmy wyjścia. Nie mogliśmy zwolnić 40 osób z załogi - mówią właściciele lokalu. Restauracja zapełniła się klientami w 15 minut po otwarciu.

 5. Galerie handlowe otwarte już za tydzień? Wiceminister zdrowia odpowiada
  Koronawirus

  Galerie handlowe otwarte już za tydzień? Wiceminister zdrowia...

  - Być może galerie handlowe od lutego będą uruchomione, a w przyszłości na pewno pozostała część będzie w jakimś innym reżimie sanitarnym – mówił sobotę w Radiu Zet wiceszef resortu zdrowia Waldemar Kraska. Decyzja w tej sprawie ma być ogłoszona na początku przyszłego tygodnia. Wcześniej o możliwości otwarcia galerii mówił wicepremier Jarosław Gowin.