MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Komendant powiatowy policji w Ostrowi Mazowieckiej, Krzysztof Szymański, będzie komendantem w Płocku

Milena Jaroszewska
Milena Jaroszewska
Policja Ostrów Mazowiecka
Dziś w Jatkach odbyło się uroczyste pożegnanie mł.insp Krzysztofa Szymańskiego, który przez ostatnie ponad 3 lata kierował ostrowską komendą. Obowiązki na stanowisku Komendanta powierzono podinsp. Dariuszowi Bednarczykowi.

W piątek, 7 czerwca w Jatkach odbyła się uroczysta zbiórka w związku z pożegnaniem komendanta powiatowego policji w Ostrowi Mazowieckiej mł. insp Krzysztofa Szymańskiego. Ostrowski komendant będzie teraz pracował w Płocku.

W czwartek, 6 czerwca komendant wojewódzki policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec powierzył Krzysztofowi Szymańskiemu obowiązki komendanta miejskiego policji w Płocku. Natomiast obowiązki komendanta powiatowego policji w Ostrowi Mazowieckiej powierzono dotychczasowemu pierwszemu zastępcy komendanta, podinsp. Dariuszowi Bednarczykowi.

Krzysztof Szymański podziękował przedstawicielom lokalnego samorządu, dyrektorom i kierownikom instytucji oraz kadrze kierowniczej, policjantom i pracownikom ostrowskiej komendy za współpracę: zarówno wtedy, gdy był komendantem, jak również gdy pełnił funkcję pierwszego zastępcy KPP w Ostrowi Mazowieckiej. Następnie zaproszeni goście m.in starosta ostrowski Jerzy Bauer, burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Hubert Betlejewski, a także wójtowie gmin, przedstawiciele służby zdrowia i przedstawiciele służb mundurowych podziękowali za współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu ostrowskiego. Podinsp. Dariuszowi Bednarczykowi życzono samych sukcesów na stanowisku komendanta.

Uroczystość zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

W uroczystości uczestniczyli także dotychczasowi pracownicy i współpracownicy Krzysztofa Szymańskiego: kadra kierownicza, policjantki, policjanci i pracownicy ostrowskiej komendy.

Przeczytaj także:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki