Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Justyna Biedrzycka, komendant Komisariatu Policji w Małkini Górnej odchodzi na emeryturę. Uroczysta zbiórka odbyła się 19.02.2024

OPRAC.:
Milena Jaroszewska
Milena Jaroszewska
Policja Ostrów Mazowiecka
Po ponad 22 latach kom. Justyna Biedrzycka, komendant Komisariatu Policji w Małkini Górnej, pożegnała się ze służbą i przeszła na emeryturę. Uroczysta zbiórka odbyła się w ostrowskiej komendzie.

W poniedziałek, 19 lutego przed południem w świetlicy ostrowskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zakończenia służby przez kom. Justynę Biedrzycką.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku komendantowi przez dowódcę uroczystości. Następnie komendant podziękował odchodzącej ze służby Justynie Biedrzyckiej za lata współpracy. Kom. Justyna Biedrzycka także złożyła podziękowania: kadrze oraz policjantom i policjantkom z komisariatu w Małkini.

Justyna Biedrzycka rozpoczęła służbę w 2001 roku i od początku związana była z pionem prewencji - z zespołem dzielnicowych. W 2010 roku objęła stanowisko kierownika rewiru dzielnicowych w ostrowskiej komendzie. W 2016 roku została powołana na stanowisko zastępcy komendanta KP w Małkini Górnej, a w 2018 roku na stanowisko komendanta i to stanowisko piastowała do końca swojej służb w policji.

W zbiórce wzięli udział: wójt gm. Małkinia Górna Bożena Kordek, wójt gm. Zaręby Kościelne Urszula Wołosiewicz, burmistrz miasta i gminy Brok Marek Młyński oraz kadra kierownicza i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczyste spotkanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki