MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zbiórka na rzecz chorego na nowotwór mózgu 12-letniego Antosia z Ostrołęki zakończyła się sukcesem. Ogromny odzew Czytelników. "Dziękujemy"

Aleksandra Zdanowicz
Zbiórka na rzecz chorego na nowotwór mózgu 12-letniego Antosia z Ostrołęki zakończyła się sukcesem. Ogromny odzew Czytelników. "Dziękujemy", 4.02.2020
Zbiórka na rzecz chorego na nowotwór mózgu 12-letniego Antosia z Ostrołęki zakończyła się sukcesem. Ogromny odzew Czytelników. "Dziękujemy", 4.02.2020 Fot. Archiwum prywatne
Czytelnicy nie zawiedli. W ciągu zaledwie trzech dni udało się zebrać całą potrzebną kwotę. To już pewne - Antoś zostanie operowany w specjalistycznej klinice w Tubingen. Za pośrednictwem facebooka rodzice chłopca dziękują wszystkim, którzy okazali dobre serce i pomogli ich dziecku.

Trzy dni - tyle trwała zbiórka na rzecz chorego na nowotwór mózgu 12-letniego Antosia z Ostrołęki. Do wieczora w poniedziałek 4 lutego 2020 udało się zebrać całą potrzebną kwotę.

"Tak na szybko, na gorąco... Brak nam słów na opisanie tego jak się teraz czujemy... Wiemy, że sami nie zrobilibyśmy nic, zupełnie nic!!! To dzięki Wam udało się zebrać tę kwotę w tak krótkim czasie. Bardzo chcielibyśmy podziękować każdemu z osobna, ale pewnie będzie nam ciężko. Za pośrednictwem FB dziękujemy Wszystkim Ludziom o Wielkich Sercach, dzięki którym udało się wykonać wielki krok na naszej drodze. Mam nadzieje, że kolejny wykonamy niebawem, a mając taką armię za naszymi plecami - boimy się coraz mniej" - napisał tuż po zakończeniu zbiórki na swoim fecebookowym profilu tata Antosia.

Zmagania z chorobą

Chłopiec zachorował na nowotwór mózgu, gdy miał zaledwie trzy lata. Po wykonaniu szczegółowych badań okazało się, że to glejak - bardzo niebezpieczny, bardzo trudny do pokonania i obarczony dużym odsetkiem śmiertelności… Położony w newralgicznym miejscu - wyrastający z podwzgórza, obejmujący sobą skrzyżowanie nerwów wzrokowych. Antoś przeszedł już serię chemioterapii i skomplikowaną operację pomniejszenia guza (całkowita resekcja była niemożliwa).

O całej historii jego walki z chorobą przeczytacie tutaj: 12-letni Antoś z Ostrołęki walczy o życie! Chłopiec zmaga się z nowotworem mózgu. Potrzebna natychmiastowa pomoc!

Ogromny odzew

W listopadzie 2019 roku nastąpił drugi nawrót choroby. Chemioterapia przestała działać, chłopcu może pomóc już tylko operacja. Antoś zakwalifikował się do leczenia w Tubingen – klinice, gdzie ratuje się dzieci z najcięższymi przypadkami nowotworów mózgu.
Dzięki zbiórce pieniędzy na portalu siepomaga.pl i ogromnemu odzewowi Czytelników udało się zabrać całą niezbędną kwotę w ciągu zaledwie trzech dni.

12-letni Antoś z Ostrołęki walczy o życie! Chłopiec zmaga się z nowotworem mózgu. Potrzebna natychmiastowa pomoc!

12-letni Antoś z Ostrołęki walczy o życie! Chłopiec zmaga si...

Zobacz inne materiały

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki