Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM w Ostrołęce ogłasza przetarg na budowę siłowni plenerowej

Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM w Ostrołęce
pixabay
Spółdzielnia Mieszkaniowa ‘CENTRUM” w Ostrołęce, ul. Sikorskiego 45, ogłasza przetarg nieograniczony.

O G Ł O S Z E N I E

Spółdzielnia Mieszkaniowa ‘CENTRUM” w Ostrołęce, ul. Sikorskiego 45, ogłasza przetarg nieograniczony na realizację zadania pn. „Budowa siłowni plenerowej w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „CENTRUM” w Ostrołęce,ul. Sikorskiego 45 – dz. nr 50444/131”.
Przedmiotem zmówienia jest budowa siłowni plenerowej na działce ew. nr 50444/131 będącej w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej ‘CENTRUM” w Ostrołęce, ul. Sikorskiego 45.
Zamówienie obejmuje dostawę i montaż (w tym przytwierdzenie do podłoża) urządzeń zewnętrznych typu fitness (elementy siłowni plenerowej) na działce ew. nr 50444/131.

Postępowanie przetargowe prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego,zgodnie z „Regulaminem przeprowadzania przetargów w Spółdzielni Mieszkaniowej

Termin realizacji zamówienia: 31 marca 2020 r.

Opis warunków udziału w postępowaniu, kryteria oceny ofert oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, którą można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni: www.smcentrum.pl

Każdy Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swoją ofertę wadium w wysokości 6 000 PLN (słownie: sześć tysięcy złotych brutto).

Zamawiający zwróci niezwłocznie wadium (na wniosek Wykonawcy) jeżeli :
a) upłynął termin związania ofertą,
b) zawarto umowę w sprawie niniejszego zamówienia, z zastrzeżeniem postanowień
Rozdziału IX pkt 2 SIWZ,
c) zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia.
Zamawiający zwraca niezwłocznie wadium (na wniosek Wykonawcy) :
a) który wycofał ofertę przed upływem terminu składania ofert,
b) który został wykluczony z postępowania,
c) którego oferta została odrzucona.

Zamawiający dokonuje zwrotu wadium w wysokości wpłaconej (bez odsetek) na wskazany/przez Wykonawcę (w Formularzu ofertowym) rachunek bankowy.

Bliższe informacje można uzyskać w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „CENTRUM”,ul. Sikorskiego 45, Ostrołęka, pok. nr 2 od poniedziałku do piątku w godz. od 800 do 1300 lub pod nr tel. 29/7668-003.

Oferty należy składać w terminie do dnia 23.10.2019 r. do godz. 11:00 w sekretariacie Spółdzielni – Ostrołęka, ul. Sikorskiego 45.
Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Spółdzielni j.w. - sala konferencyjna, w dniu 23.10.2019 r., godz. 11:05.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu w całości lub części bez podania przyczyny.

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie