Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Studniówka ZS CKR w Starym Lubiejewie. Maturzyści bawili się w Wyszomierzu Wielkim 3.02.2024

Milena Jaroszewska
Milena Jaroszewska
Wideo
od 7 lat
Bal studniówkowy maturzystów z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie odbył się w sali weselnej "Magnolia" w Wyszomierzu Wielkim (w pow. zambrowskim). Na balu bawili się maturzyści i ich osoby towarzyszące, a także dyrekcja i grono pedagogiczne szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście.

W tym roku na balu bawiło się ponad 30 uczniów i uczennic dwóch klas piątych ZS CKR w Starym Lubiejewie oraz ich osoby towarzyszące. Oprócz nich, w balu wzięli udział dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne (wraz z osobami towarzyszącymi), rodzice i goście: starosta ostrowski wraz z małżonką.

Bal rozpoczął się o godz. 18.00 od części oficjalnej: powitania gości, wystąpień i podziękowań (uczniowie złożyli je nauczycielom i rodzicom). Przeczytano list ministra rolnictwa i rozwoju wsi Czesława Siekierskiego skierowany do maturzystów, list Anny Radeckiej, dyrektor Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej MRiRW do dyrektora oraz wszystkich uczestników balu, a także list wójta gm. Ostrów Mazowiecka, Waldemara Brzostka.

Następnie do maturzystów zwrócił się starosta ostrowski Zbigniew Chrupek:

(...) Życzę wam wspaniałej zabawy, a na przyszłość odwagi w pokonaniu trudności z maturą. (...) Wszyscy jesteście wspaniale przygotowani, bo Centrum Kształcenia Rolniczego - według mojej obserwacji z ostatnich kilku lat - to jest zupełnie inna szkoła. Wspaniała szkoła.

(...) Moi drodzy, my też przeżywamy: każdy moment, kiedy nas opuszczacie, kiedy odchodzicie. I jest w nas ta wielka nadzieja, że będziecie w dorosłym życiu wspaniale się realizować... Dobre dni przynoszą szczęście, trudne dni dają nam siłę. Taki wspaniały dzień jak dzisiaj da nam wspaniałe wspomnienia. Będzie niezapomnianą pamiątką, bo studniówka to jest ten wieczór pełen magii, pełen wrażeń, który będzie wam towarzyszył przez całe życie. Wiem, że przed wami jeszcze wiele balów, na których będziecie się bawili, ale studniówka pozostanie na długo w waszej pamięci. Życzę wam dzisiaj wspaniałej, mądrej zabawy. Bal studniówkowy anno domini 2024 uważam za otwarty. Niech żyje bal!

- zwrócił się do młodzieży dyrektor ZS CKR Roman Malicki.

Karolina Pochmara, w imieniu rodziców, podziękowała dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły za poświęcenie i trud włożony w nauczanie i wychowanie dzieci. Wychowawcom podziękowała za cierpliwość, wyrozumiałość, motywowanie do pracy and sobą, tłumaczenie jak szukać prawdy i własnej drogi. Na koniec życzyła wszystkim wspaniałej, niezapomnianej zabawy.

Po uroczystym otwarciu balu, uczniowie zatańczyli poloneza, a potem rozpoczęła się druga część wydarzenia, czyli wspólne zdjęcia "na ściance" i zabawa.

A tak wyglądały wszystkie studniówki 2024 w powiecie ostrowskim:

Studniówka Ekonomika. Maturzyści Zespołu Szkół nr 2 w Ostrow...

Studniówka Rubinka w Maciejowej Chacie. 13.01.2024 maturzyśc...

Studniówka Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini G...

Studniówka ZS CKR w Starym Lubiejewie. Maturzyści bawili się...

Studniówka Kopernika. Maturzyści LO w Ostrowi Mazowieckiej b...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki