Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Paweł Niewiadomski kandydatem na prezydenta Ostrołęki. Start w wyborach oficjalnie ogłosił 18.01.2024

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Wideo
od 7 lat
Paweł Niewiadomski jest adwokatem, radnym Rady Miasta Ostrołęki (od 2018 roku). Będzie się ubiegał o urząd prezydenta miasta z poparciem "Naszej Ostrołęki". Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024.

Paweł Niewiadomski to kandydat "Naszej Ostrołęki". Ma 37 lat, jest żonaty, ma córkę Zofię.

Lokalne ugrupowanie "Nasza Ostrołęka" istnieje od 1994 roku. Pod taką nazwą działa też stowarzyszenie, które obecnie liczy ponad 50 członków.

- W tym roku będziemy obchodzić jubileusz 30-lecia ugrupowania pod nazwą "Nasza Ostrołęka". W tej kadencji mamy pięciu radnych (Piotr Wierzba, Wojciech Parzychowski, Grzegorz Gołaś, Wojciech Zarzycki i Paweł Niewiadomski - przewodniczący klubu radnych), jesteśmy drugą siłą polityczną w Radzie Miasta Ostrołęki - mówił Wojciech Zarzycki, przewodniczący RM. - Jesteśmy zdeterminowani i będziemy ciężko pracować, aby wygrać tegoroczne wybory. Żeby po raz pierwszy "Nasza Ostrołęka" miała najwięcej radnych w Radzie Miasta Ostrołęki.

Po tym wstępie Wojciech Zarzycki zaprosił na scenę (spotkanie odbyło się w małej sali kinowej) Pawła Niewiadomskiego.

- Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w nadchodzących wyborach samorządowych będę ubiegał się o urząd prezydenta Ostrołęki - zapowiedział Paweł Niewiadomski. - Jest to decyzja, która dojrzewała we mnie od dłuższego czasu, ale też zapewniam, że jest to decyzja odpowiedzialna i wiąże się z ciężką pracą i zaangażowaniem na rzecz naszego miasta. Mam świadomość, że czasami też będzie wymagała wielu wyrzeczeń, ale ważne jest dla mnie dobro mieszkańców. Wykonując zawód adwokata i pełniąc mandat radnego miejskiego wielokrotnie spotykałem się z mieszkańcami naszego miasta, co pozwoliło mi poznać problemy, z jakimi się borykają. Mieszkańcy wskazują też swoje oczekiwania co do rozwoju Ostrołęki. Chciałbym, aby moja prezydentura była otwarta na współpracę ponad podziałami. Bo dotychczas brakowało takiego dialogu.

Program wyborczy ma być przedstawiony niebawem. Podobnie jak listy wyborcze kandydatów do rady miasta.

Kto jeszcze będzie kandydował w wyborach na prezydenta Ostrołęki? O reelekcję będzie się ubiegał Łukasz Kulik.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki