MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ostrołęka. Ulica Krańcowa zostanie zamknięta dla ruchu 15.06.2024, od godz. 6.00 do 16.00

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Budowa ronda w ciągu DK61 i ul. Krańcowa. Zdjęcie z końca maja 2024
Budowa ronda w ciągu DK61 i ul. Krańcowa. Zdjęcie z końca maja 2024 Beata Modzelewska
Uwaga kierowcy! 15 czerwca 2024 w godzinach 6.00-16.00 zamknięta zostanie ulica Krańcowa. Ma to związek z realizacją dużej inwestycji w tym rejonie.

Spółka Domost, działając w imieniu konsorcjum wykonawcy inwestycji pn. "Budowa przeprawy mostowej przez rzekę Narew wraz z drogą dojazdową łączącą drogę krajową DK61 w miejscowości Teodorowo, Gmina Rzekuń, Powiat Ostrołęcki, z drogą powiatową nr 2539W w miejscowości Łęg Przedmiejski, Gmina Lelis, Powiat Ostrołęcki, Województwo Mazowieckie" informuje, że 15 czerwca 2024 r. planowane jest układanie warstwy ścieralnej na ul. Krańcowej oraz połowie ronda wschodniego (droga krajowa nr 61). Ze względów technologicznych i charakter prac zachodzi konieczność czasowego zamknięcia ww. ulicy w godzinach 6.00-16.00. -czytamy w komunikacie.

Autobusy komunikacji miejskiej będą tego dnia poruszać się objazdem - ulicami Borówkową i Wrzosową.

Przypomnijmy, koszt całej inwestycji (jej pełna nazwa w pierwszym zdaniu komunikatu) to 134 miliony złotych, w tym 98 mln dofinansowania ze środków rządowych, udział gmin (Lelis - 1,5 mln zł i Rzekuń - 1 mln zł), a pozostałe środki pochodzą z budżetu powiatu ostrołęckiego. Most w Teodorowie to jeden z elementów obwodnicy Ostrołęki, części północnej. W ramach tej inwestycji wykonane zostanie również ponad 3 km obwodnicy oraz około 3 km dróg dojazdowych, tak zwanych bisowych.

Budowane jest też rondo z drugiej strony rzeki - w Łęgu Przedmiejskim. Zobaczcie zdjęcia tej inwestycji, wykonane 2 czerwca 2024.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki