MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w PSP w Czarni, 21.06.2024

Kazimierz Żyra
W piątek 21 czerwca w większości szkół w Polsce zabrzmiał ostatni dzwonek. Szkolne mury pożegnali także uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Czarni. O godzinie 9.00 większość z nich wraz z rodzicami i nauczycielami wzięła udział we Mszy św. w parafialnym kościele pw. NP NMP. Po nabożeństwie wszyscy zjawili się w budynku szkoły, gdzie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnania absolwentów.

W tracie uroczystego zakończenia roku szkolnego były podziękowania i nagrody dla najlepszych uczniów oraz sportowców. Na koniec odbyło się pożegnanie absolwentów.

Drodzy absolwenci! Po dziewięciu latach opuszczacie mury tej szkoły. Z małych dzieci zmieniliście się w ludzi, którzy za 3 lata staną u progu dorosłości. Przed Wami nowe szkoły i nowe wyzwania. Pamiętajcie o tym, co otrzymaliście od nauczycieli i wychowawców. Życzę Wam dalszego rozwoju wiedzy i umiejętności w wybranych przez siebie dziedzinach wiedzy oraz wytrwałości w osiąganiu zakładanych celów

-mówiła dyrektor szkoły Małgorzata Biedka.

Życzenia uczniom i absolwentom złożyli także proboszcz parafii w Czarni ks. Wiesław Pac, przewodnicząca Rady Gminy w Czarni Dorota Kaczmarczyk i przewodnicząca Rady Rodziców Anna Rochniak-Wielechowska.

Swoich starszych kolegów w żartobliwy sposób pożegnali uczniowie klasy VII. Na twarzach absolwentów i ich wychowawczyni, Wiesławy Wieczorek, malowało się wzruszenie. W szkole pozostaną ich młodsi koledzy, ulubieni nauczyciele i zawarte w latach nauki przyjaźnie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki