MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zwłoki mężczyzny wyłowiono 21.04.2024 z Orzyca w pow. makowskim

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Fot. Polska Press
Ciało zauważył płynący łodzią mężczyzna.

Policja szybko ustaliła, że to ciało 34-letniego mieszkańca gminy Krasnosielc. Jego zaginięcie zgłoszono 19.04.2024.

- W piątek 19 kwietnia około godz. 20.00 makowska policja przyjęła zawiadomienie o zaginięciu 34-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Krasnosielc. W niedzielę 21 kwietnia o godz. 15.35 płynący łodzią mężczyzna zauważył zaczepione o konary w rzece Orzyc ciało i wezwał na miejsce służby. Po wykonaniu czynności okazało się, że jest to zaginiony 34-latek - okoliczności podaje podkom. Monika Winnik, rzeczniczka makowskiej policji.

Komunikat Elżbiety Edyty Łukasiewicz z Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce:

[i]Z poczynionych ustaleń wynika, ze w dniu 21 kwietnia 2024r. funkcjonariusze Policji z KPP w Makowie Mazowieckim zostali powiadomieni o tym, że w rzece Orzyc w miejscowości Sulicha gm. Krasnosielc ujawniono zwłoki mężczyzny. W toku postępowania przeprowadzono w niezbędnym zakresie czynności procesowe w trybie określonym w art. 308 k.p.k., tj. oględziny miejsca ujawnienia zwłok oraz oględziny zwłok z udziałem biegłego lekarza. Wykluczono udział osób trzecich, przyczyną zgonu było utonięcie. Ponadto przesłuchano ustalonych świadków oraz ustalono tożsamość denata.[/i

Warto dodać, że ciało zostało znalezione przez osoby szukające Kamila P. Główną organizatorką poszukiwań była Justyna Pogorzelska, lokalna działaczka, społecznik, organizatorka wielu akcji charytatywnych. Na jej apel o pomoc w poszukiwaniach odpowiedziała lokalna społeczność, która zebrała się w niedzielę 21 kwietnia w Krasnosielcu, aby odszukać Kamila P. Ciało zostało znalezione przez osobę zaangażowaną w poszukiwania.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki