MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zabójstwo zaginionej Pauliny D. Zatrzymani Gruzin i Białorusinka wiedzieli, że łodzianka nie żyje. Zabójca wciąż na wolności

ag
Gruzin i Białorusinka doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty niezawiadomienia o zbrodni zabójstwa mimo posiadania wiarygodnych informacji i składania fałszywych zeznań. Trzeci zatrzymany usłyszy zarzuty w niedzielę.
Gruzin i Białorusinka doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty niezawiadomienia o zbrodni zabójstwa mimo posiadania wiarygodnych informacji i składania fałszywych zeznań. Trzeci zatrzymany usłyszy zarzuty w niedzielę. materiały policji
Poszukiwana Paulina D. nie żyje - potwierdziła prokuratura. Jej zwłoki znaleziono przy Stawach Jana w Łodzi. 28-letnia łodzianka była poszukiwana od ubiegłej soboty i choć niektóre osoby miały wiedzę, że kobieta nie żyje, nie powiadomiły o tym policji. W niedzielę (28 października) sąd zdecyduje o ich areszcie.

Poszukiwana Paulina D. nie żyje

Prokuratura Rejonowa Łódź – Polesie prowadzi śledztwo w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności 28-letniej kobiety, która zaginęła w minioną sobotę. Prokuratorzy oraz policjanci podejmują szereg czynności mających na celu poznanie
prawdy. Brane są pod uwagę różne hipotezy.

Ciało zaginionej łodzianki znaleziono między liśćmi, przy Stawach Jana w Łodzi. W piątek późnym wieczorem w zakładzie medycyny sądowej służby przeprowadziły oględziny zwłok.

Znaleziono ciało 28-letniej Pauliny D. z Łodzi. Przyczyną śmierci były rany kłute

- Po ich wyglądzie, elementach ubrania, a także w oparciu o ustalenia poczynione co do przebiegu wydarzeń, możemy stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że są to zwłoki poszukiwanej od soboty młodej kobiety - mówił w sobotę Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. - Na zwłokach stwierdzono obrażenia, rany kłute, które najprawdopodobniej doprowadziły do śmierci. Bez wątpienia doszło do zbrodni zabójstwa - dodaje

PILNE! Znalezione ciało należy do zaginionej Pauliny z Łodzi

Policja odwołała w niedzielę, 28 października, komunikat o poszukiwaniach Pauliny D. Na razie wiadomo, że o zabójstwie Pauliny D. wiedzieli i nie powiadomili policji: 41-letni obywatel Gruzji oraz 44-letnia Białorusinka. Oboje usłyszeli już zarzuty niezawiadomienia o zbrodni zabójstwa mimo posiadania wiarygodnych informacji i składania fałszywych zeznań.

Do dyspozycji prokuratury poleskiej pozostaje 38-letni obywatel Gruzji. Prokuratura bada jego rolę w tym przestępstwie. W niedzielę, 28 października, mężczyzna zostanie przesłuchany i ma usłyszeć zarzuty.

Badanie DNA potwierdziło: Zamordowana kobieta to Paulina D. Rola trzeciego Gruzina jest już znana

Wiadomo też, że żadna z zatrzymanych osób nie jest zabójcą Pauliny D. Osoba ta jest wciąż poszukiwana, ale prokuratura nie podaje, czy nadal przebywa w Łodzi lub w Polsce.

Policja znalazła zwłoki. Na Stawach Jana w Łodzi pracują technicy policyjni.

PILNE! Znalezione ciało należy do zaginionej Pauliny z Łodzi

Zaginiona Paulina przepadła bez śladu...

28-letnia łodzianka wyszła z domu w piątek (19 października) wieczorem i spędziła noc w klubach przy ul. Piotrkowskiej. Ostatni raz widziana była w sobotę (20 października) około godz. 8 rano u zbiegu ul. Zielonej i al. Kościuszki w towarzystwie obcego mężczyzny. Policja szybko odkryła jego tożsamość, ślady zaprowadziły m.in. do hostelu dla imigrantów przy ul. Żeromskiego.

Zaginieni w województwie łódzkim. Sprawdź czy widziałeś te osoby i pomóż im bezpiecznie wrócić do domu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki