Trampkarze Ostrovi liderem (wyniki i tabela LO trampkarzy starszych)

Paweł Nowak
Łukasz Rostkowski dwukrotnie znalazł sposób na pokonanie bramkarza Rzekunianki.
Łukasz Rostkowski dwukrotnie znalazł sposób na pokonanie bramkarza Rzekunianki. Fot. Paweł Nowak
Kolejne zwycięstwo odnieśli trampkarze starsi Klubu Sportowego Ostrovia. W meczu 8. kolejki "okręgówki" pokonali Rzekuniankę Rzekuń i awansowali na pozycję lidera.

Podobnie, jak przed tygodniem, podopieczni Bernarda Pietkiewicza dali się zaskoczyć i już w 4. minucie meczu rozgrywanego w Ołdakach stracili bramkę. Przez całą pierwszą połowę gospodarze jeszcze kilka razy zagrażali bramce Krzysztofa Grabowskiego. Piłkarze z Ostrowi tradycyjnie już w drugiej połowie zagrali znacznie lepiej i szybko zdołali odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. Zaraz po przerwie Łukasz Rostkowski doprowadził do wyrównania, a po pół godzinie od zmiany stron wynik brzmiał 1:3 na korzyść przyjezdnych. W końcówce spotkania mocniej przycisnęli gospodarze, ale goście przetrzymali napór i w 80. minucie podwyższyli jeszcze prowadzenie na 1:4. Wynik ustalił w doliczonym czasie gry Łukasz Suchcicki, który skutecznie egzekwował rzut karny.

]Za tydzień rozegrana zostanie ostatnia kolejka rundy jesiennej. Ostrowiacy podejmować będą w niej Pełtę Karniewo.

Rzekunianka Rzekuń - KS Ostrovia 2:4 (1:0)
Bramki: Radosław Wierzbowski, Łukasz Suchcicki - Łukasz Rostkowski x 2, Mateusz Ruciński, Mateusz Dawidczyk

Skład Rzekunianki: Świtaj Patryk, Dumała Mateusz, Płaszczyński Hubert (46' Lenga Jakub), Olkowski Arkadiusz, Prusiński Michał, Wierzbowski Radosław, Choroszewski Łukasz, Suchcicki Łukasz, Cherubin Jarosław, Białobrzeski Konrad, Czartoryjski Wojciech

Skład KS Ostrovia: Grabowski Krzysztof, Ostrówka Jakub, Dawidczyk Mateusz, Chodubski Rafał (37' Kopacz Kamil), Zapatka Jakub, Popowski Paweł, Wiśniewski Paweł, Lipski Daniel, Rostkowski Łukasz, Kubat Mariusz, Ruciński Mateusz

Wyniki pozostałych meczów 8. kolejki:
KS Pełta Karniewo - KS CK Troszyn 3:0 (v.o.), UKS Gryf Czerwin - LUKS Bartnik Myszyniec 3:0, GUKS Orzeł Sypniewo - Mazowsze Jednorożec 6:4, Korona HiD Ostrołęka - pauza