Plebiscyt SPORTOWIEC ROKU 2018 - poznajcie laureatów etapu...

    Plebiscyt SPORTOWIEC ROKU 2018 - poznajcie laureatów etapu powiatowego

    Zdjęcie autora materiału

    Beata Modzelewska

    Tygodnik Ostrołęcki

    Aktualizacja:

    Tygodnik Ostrołęcki

    Plebiscyt SPORTOWIEC ROKU 2018 - poznajcie laureatów etapu powiatowego
    1/18
    przejdź do galerii
    Kto jest finalistą tegorocznej, 26. edycji plebiscytu Sportowiec Roku?
    Oni powalczą o nagrody w finale na najpopularniejszego SPORTOWCA ROKU 2018. Głosowanie startuje 11 stycznia!

    Kat. Sportowiec Junior Dziewczęta

    Ostrołęka - Patrycja Szurnicka (Bee Hero Sports Center, gimnastyka)
    Pow. ostrołęcki - Karolina Kośnik (Czerwin, siatkówka)
    Pow. ostrowski - Wiktoria Zyśk (UKS Dwójka Małkinia, piłka ręczna)
    Pow. makowski - Nina Poniatowska (LSSS Start Maków Maz., podnoszenie ciężarów)
    Pow. przasnyski - Weronika Kiersikowska (LKS Grom Przasnysz, trójbój siłowy)

    Kat. Sportowiec Junior Chłopcy

    Ostrołęka - Igor Gumkowski (APN Ostrołęka, piłka nożna)
    Pow. ostrołęcki - Paweł Wieczorek (Orz Goworowo, piłka nożna)
    Pow. ostrowski - Franciszek Świderski (UKS Akademia Piłkarska Ostrów Maz., piłka nożna)
    Pow. makowski - Kacper Waszkiewicz (KS Maków Biega, biegi)
    pow. przasnyski - Marcin Ślipek (GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała, piłka nożna)

    Kat. Sportowiec Roku - kobiety

    Ostrołęka - Maria Pisarek (KSS Kuźnia, kulturystyka)
    Pow. ostrołęcki - Justyna Niedzwiecka z Obierwi (UKS Atleta Ostrołęka, podnoszenie ciężarów)
    Pow. ostrowski - Eliza Steć, Poniatowo (STC-OSiR Sokołów Podlaski, kolarstwo szosowe)
    Pow. makowski - Anna Kubaszewska (LSSS SStart Maków Maz., podnoszenie ciężarów)
    pow. przasnyski - Kinga Kowalczyk (Jednorożec Robi Co Może, biegi)

    Kat. Sportowiec Roku - Mężczyźni

    Ostrołęka - Damian Słowik (Korona Ostrołęka, piłka nożna)
    Pow. ostrołęcki - Szymon Krystian, Obierwia (Gladiator Ostrołęka, brazylijskie jiu jitsu)
    Pow. ostrowski - Paweł Sokołowski (GKS Andrzejewo, piłka nożna)
    Pow. makowski - Dariusz Olkowski (Sieluń, kulturystyka)
    pow. przasnyski - Robert Piotrowski (Black Dragons Przasnysz, koszykówka na wózkach)

    Kat. Trener Roku

    Ostrołęka - Władysław Niedźwiedzki (UKS Atleta, podnoszenie ciężarów)
    Pow. ostrołęcki - Radosław Wierzbowski (Rzekunianka Rzekuń, piłka nożna)
    Pow. ostrowski - Agata Rostkowska (UKS "Dwójka" Małkinia Górna, piłka ręczna)
    Pow. makowski - Krzysztof Kymona (GKS Pełta Karniewo, piłka nożna )
    pow. przasnyski - Marcin Sokół (GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała, piłka nożna)

    Kat. Klub Roku

    Ostrołęka - UKS Atleta Ostrołęka
    Pow. ostrołęcki - Rzekunianka Rzekuń
    Pow. ostrowski - Ostrów Biega
    Pow. makowski - Makowianka Maków Maz., LSSS Start Maków Maz., KS Maków Biega (tyle samo głosów)
    pow. przasnyski - GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała

    Co teraz?

    W piątek 11 stycznia w południe rozpoczyna się głosowanie finałowe, które potrwa do 18 stycznia (do godz. 20.00). Ci sportowcy, trenerzy i kluby, którzy staną na podium plebiscytu, otrzymają nagrody.
    Nagrody, zasady, terminy, kompletne wyniki etapu powiatowego plebiscytu znajdziecie tu: SPORTOWIEC ROKU 2018


    Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63