MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Plebiscyt SPORTOWIEC ROKU 2018 - poznajcie laureatów etapu powiatowego

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Kto jest finalistą tegorocznej, 26. edycji plebiscytu Sportowiec Roku?

Oni powalczą o nagrody w finale na najpopularniejszego SPORTOWCA ROKU 2018. Głosowanie startuje 11 stycznia!

Kat. Sportowiec Junior Dziewczęta

Ostrołęka - Patrycja Szurnicka (Bee Hero Sports Center, gimnastyka)
Pow. ostrołęcki - Karolina Kośnik (Czerwin, siatkówka)
Pow. ostrowski - Wiktoria Zyśk (UKS Dwójka Małkinia, piłka ręczna)
Pow. makowski - Nina Poniatowska (LSSS Start Maków Maz., podnoszenie ciężarów)
Pow. przasnyski - Weronika Kiersikowska (LKS Grom Przasnysz, trójbój siłowy)

Kat. Sportowiec Junior Chłopcy

Ostrołęka - Igor Gumkowski (APN Ostrołęka, piłka nożna)
Pow. ostrołęcki - Paweł Wieczorek (Orz Goworowo, piłka nożna)
Pow. ostrowski - Franciszek Świderski (UKS Akademia Piłkarska Ostrów Maz., piłka nożna)
Pow. makowski - Kacper Waszkiewicz (KS Maków Biega, biegi)
pow. przasnyski - Marcin Ślipek (GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała, piłka nożna)

Kat. Sportowiec Roku - kobiety

Ostrołęka - Maria Pisarek (KSS Kuźnia, kulturystyka)
Pow. ostrołęcki - Justyna Niedzwiecka z Obierwi (UKS Atleta Ostrołęka, podnoszenie ciężarów)
Pow. ostrowski - Eliza Steć, Poniatowo (STC-OSiR Sokołów Podlaski, kolarstwo szosowe)
Pow. makowski - Anna Kubaszewska (LSSS SStart Maków Maz., podnoszenie ciężarów)
pow. przasnyski - Kinga Kowalczyk (Jednorożec Robi Co Może, biegi)

Kat. Sportowiec Roku - Mężczyźni

Ostrołęka - Damian Słowik (Korona Ostrołęka, piłka nożna)
Pow. ostrołęcki - Szymon Krystian, Obierwia (Gladiator Ostrołęka, brazylijskie jiu jitsu)
Pow. ostrowski - Paweł Sokołowski (GKS Andrzejewo, piłka nożna)
Pow. makowski - Dariusz Olkowski (Sieluń, kulturystyka)
pow. przasnyski - Robert Piotrowski (Black Dragons Przasnysz, koszykówka na wózkach)

Kat. Trener Roku

Ostrołęka - Władysław Niedźwiedzki (UKS Atleta, podnoszenie ciężarów)
Pow. ostrołęcki - Radosław Wierzbowski (Rzekunianka Rzekuń, piłka nożna)
Pow. ostrowski - Agata Rostkowska (UKS "Dwójka" Małkinia Górna, piłka ręczna)
Pow. makowski - Krzysztof Kymona (GKS Pełta Karniewo, piłka nożna )
pow. przasnyski - Marcin Sokół (GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała, piłka nożna)

Kat. Klub Roku

Ostrołęka - UKS Atleta Ostrołęka
Pow. ostrołęcki - Rzekunianka Rzekuń
Pow. ostrowski - Ostrów Biega
Pow. makowski - Makowianka Maków Maz., LSSS Start Maków Maz., KS Maków Biega (tyle samo głosów)
pow. przasnyski - GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała

Co teraz?

W piątek 11 stycznia w południe rozpoczyna się głosowanie finałowe, które potrwa do 18 stycznia (do godz. 20.00). Ci sportowcy, trenerzy i kluby, którzy staną na podium plebiscytu, otrzymają nagrody.
Nagrody, zasady, terminy, kompletne wyniki etapu powiatowego plebiscytu znajdziecie tu: SPORTOWIEC ROKU 2018

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki