Poznajcie zwycięzców 26. edycji plebiscytu SPORTOWIEC ROKU...

    Poznajcie zwycięzców 26. edycji plebiscytu SPORTOWIEC ROKU 2018 - zakończyło się głosowanie na najpopularniejszego zawodnika, trenera, klub

    Zdjęcie autora materiału

    Beata Modzelewska

    Tygodnik Ostrołęcki

    Aktualizacja:

    Tygodnik Ostrołęcki

    Poznajcie zwycięzców 26. edycji plebiscytu SPORTOWIEC ROKU 2018 - zakończyło się głosowanie na najpopularniejszego zawodnika, trenera, klub

    ©123rf

    W piątek 18 stycznia o godz. 20.00 zakończył się plebiscyt SPORTOWIEC ROKU 2018. Poznajcie wyniki głosowania na najpopularniejszego sportowca (seniora i juniora), trenera oraz klub
    Poznajcie zwycięzców 26. edycji plebiscytu SPORTOWIEC ROKU 2018 - zakończyło się głosowanie na najpopularniejszego zawodnika, trenera, klub

    ©123rf

    KATEGORIA SPORTOWIEC JUNIOR DZIEWCZĘTA

    I miejsce - Nina Poniatowska, podnoszenie ciężarów; pow. makowski
    II miejsce - Weronika Kiersikowska, trójbój siłowy, pow. przasnyski
    III miejsce - Karolina Kośnik, siatkówka; pow. ostrołęcki
    IV miejsce - Wiktoria Zyśk, piłka ręczna; pow. ostrowski
    V miejsce - Patrycja Szurnicka, gimnastyka; Ostrołęka

    KATEGORIA SPORTOWIEC JUNIOR CHŁOPCY

    I miejsce - Igor Gumkowski, piłka nożna, Ostrołęka
    II miejsce - Marcin Ślipek, piłka nożna, pow. przasnyski
    III miejsce - Kacper Waszkiewicz, biegi; pow. makowski
    IV miejsce - Franciszek Świderski, piłka nożna;pow. ostrowski
    V miejsce - Paweł Wieczorek, piłka nożna; pow. ostrołęcki


    KATEGORIA SPORTOWIEC ROKU KOBIETY

    I miejsce - Maria Pisarek, kulturystyka; Ostrołęka
    II miejsce - Eliza Steć, Poniatowo, kolarstwo szosowe; pow. ostrowski
    III miejsce - Justyna Niedzwiecka z Obierwi, podnoszenie ciężarów; pow. ostrołęcki
    IV miejsce - Kinga Kowalczyk, biegi; pow. przasnyski
    V miejsce - Anna Kubaszewska, podnoszenie ciężarów; pow. makowski


    KATEGORIA SPORTOWIEC ROKU MĘŻCZYŹNI

    I miejsce - Szymon Krystian, Obierwia, brazylijskie jiu jitsu; pow. ostrołęcki
    II miejsce - Damian Słowik, piłka nożna; Ostrołęka
    III miejsce - Paweł Sokołowski, piłka nożna; pow. ostrowski
    IV miejsce - Robert Piotrowski, koszykówka na wózkach; pow. przasnyski
    V miejsce - Dariusz Olkowski, kulturystyka pow. makowski

    KATEGORIA TRENER ROKU

    I miejsce - Agata Rostkowska, UKS "Dwójka" Małkinia Górna, piłka ręczna, pow. ostrowski
    II miejsce - Radosław Wierzbowski, Rzekunianka Rzekuń, piłka nożna, pow. ostrołęcki
    III miejsce - Marcin Sokół, piłka nożna, GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała, pow. przasnyski
    IV miejsce - Władysław Niedźwiedzki, UKS Atleta, podnoszenie ciężarów, Ostrołęka
    V miejsce - Krzysztof Kymona, piłka nożna, GKS Pełta Karniewo, pow. makowski


    KATEGORIA KLUB ROKU

    I miejsce - Ostrów Biega, pow. ostrowski
    II miejsce - Rzekunianka Rzekuń, pow. ostrołęcki
    III miejsce - UKS Atleta Ostrołęka
    IV miejsce - GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała
    V miejsce - KS Maków Biega
    VI miejsce - LSSS Start Maków Maz.,
    VII miejsce - Makowianka Maków Maz.

    Serdecznie gratulujemy!
    Uroczyste podsumowanie plebiscytu - 22 stycznia 2019 roku w Karczmie Nowa Ostoja w Ostrołęce (godz. 18.00). Zapraszamy wszystkich nominowanych w tym plebiscycie. Wręczymy nagrody regulaminowe, wręczymy nagrody dodatkowe i nagrody-niespodzianki.
    Gościem specjalnym gali będzie Andrzej Strejlau - legendarny piłkarz, trener, selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej.

    Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (1)

    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (1) forum.to.com.pl

    Aktualności sportowe

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63