Kto prowadzi w plebiscycie Sportowiec Roku 2018? Oto liderzy...

    Kto prowadzi w plebiscycie Sportowiec Roku 2018? Oto liderzy po 10 dniach głosowania. Pierwszy etap trwa do 10 stycznia, godz. 20.00

    Zdjęcie autora materiału

    Beata Modzelewska

    Tygodnik Ostrołęcki

    Aktualizacja:

    Tygodnik Ostrołęcki

    Kto prowadzi w plebiscycie Sportowiec Roku 2018? Oto liderzy po 10 dniach głosowania. Pierwszy etap trwa do 10 stycznia, godz. 20.00
    1/22
    przejdź do galerii
    Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Rozdamy je podczas gali 22 stycznia, w Karczmie Nowa Ostoja.
    Oni prowadzą w rankingu 28 grudnia 2018 roku.

    Junior - dziewczęta

    Ostrołęka: Oliwia Sobiech (MKKK, karate)
    powiat ostrołęcki: Karolina Kośnik (Czerwin, siatkówka)
    powiat ostrowski: Wiktoria Zyśk (UKS Dwójka Małkinia, piłka ręczna)
    powiat makowski: Nina Poniatowska (LSSS Start Maków Maz., podnoszenie ciężarów)
    powiat przasnyski: Katarzyna Jeryng (GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała, piłka nożna)

    Junior - chłopcy

    Ostrołęka: Igor Gumkowski (APN, piłka nożna)
    powiat ostrołęcki: Przemysław Dudziec (Orz Goworowo, piłka nożna)
    powiat ostrowski: Igor Zadrożny (KS Ostrovia Ostrów Maz., piłka nożna)
    powiat makowski: Kacper Waszkiewicz (KS Maków Biega)
    powiat przasnyski: Marcin Ślipek (GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała, piłka nożna)

    Sportowiec Roku - mężczyźni

    Ostrołęka: Daniel Woźniak (Narew Ostrołęka, piłka nożna)
    powiat ostrołęcki: Szymon Krystian (Gladiator Ostrołęka, brazylijskie jiu jitsu)
    powiat ostrowski: Grzegorz Szydło (Ostrów Maz. biegi)
    powiat makowski: Dariusz Olkowski (Sieluń, kulturystyka)
    powiat przasnyski: Robert Piotrowski (KS Black Dragons, koszykówka na wózkach)

    Sportowiec Roku - kobiety

    Ostrołęka: Maria Pisarek (Klub Sportów Sylwetkowych Kuźnia, kulturystyka)
    powiat ostrołęcki: Justyna Niedzwiecka (UKS Atleta Ostrołęka, podnoszenie ciężarów)
    powiat ostrowski: Eliza Steć (STC-OSiR Sokołów Podlaski, kolarstwo szosowe)
    powiat makowski: Weronika Czajka (MKKK Różan, karate)
    powiat przasnyski: Magdalena Flanczewska (PKKK, karate)

    Trener Roku

    Ostrołęka: Arkadiusz Ludwiczak (Fight Academy, sporty walki)
    powiat ostrołęcki: Radosław Wierzbowski (Rzekunianka Rzekuń, piłka nożna)
    powiat ostrowski: Łukasz Nienałtowski (Football Dreams Passion Ostrów Maz., piłka nożna)
    powiat makowski: Krzysztof Kymona (GKS Pełta Karniewo, piłka nożna)
    powiat przasnyski: Marcin Sokół (GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała, piłka nożna)

    Klub Roku

    Ostrołęka: KS Jantar (piłka nożna kobiet)
    powiat ostrołęcki: Rzekunianka Rzekuń (piłka nożna)
    powiat ostrowski: Ostrów Biega (bieganie)
    powiat makowski: LSSS Start Maków Maz. (podnoszenie ciężarów)
    powiat przasnyski: GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała (piłka nożna)
    Zobacz galerię

    Wybieramy najpopularniejszych i najlepszych sportowców, a także trenerów i kluby. Szczegóły plebiscytu i aktualny ranking znajdziecie tu: SPORTOWIEC ROKU 2018

    Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63