Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Studniówka ZS w Krasnosielcu, 3.02.2024 w GOK-u bawili się licealiści

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Wideo
od 7 lat
- Ktoś powiedział, że młody wiek musi się wyszumieć. I miał rację, bo każdy wiek ma swoje prawa. Dlatego rozgrzejmy ten zimowy wieczór wspaniałą zabawą. Zapomnijmy choć na chwilę o czekających nas egzaminach. Oby ten wieczór pozostawił w naszej pamięci wiele dobrych wspomnień - mówili do swoich kolegów uczniowie, prowadzący oficjalną część balu, który odbył się w GOK-u.

- W szkole zawsze uczono nas szanować tradycje i obyczaje, by więc stało się im zadość, nasz bal pragniemy rozpocząć dostojnym staropolskim tańcem - polonezem - zapowiedzieli. I tak oczywiście uczynili.

- Wierzę, że ten wieczór zostanie w waszej pamięci. Myślę, że czeka nas tu wiele miłych chwil - mówił dyrektor szkoły Tomasz Olkowski. - A studniówka to taki moment, kiedy podsumowujemy nasze lata w szkole. Byliście sumiennymi uczniami, zaangażowanymi w życie szkoły. Jesteśmy z was bardzo dumni. Życzę wam sukcesów i dobrych wyborów w dorosłym życiu, miejcie wielkie marzenia i szczytne cele - podkreślił. - A teraz jest czas, żeby się bawić do białego rana!

- Szanowni maturzyści, tym pięknie odtańczonym polonezem rozpoczęliście swój najważniejszy w życiu bal - mówił Dariusz Wierzbicki, wicestarosta makowski. - Bal, który zapewne długo zostanie w waszych sercach i pamięci. Przed wami przygotowania do matury. Dobrze zdana matura niech będzie dla was bramą w dorosłość. A dziś życzę wam mnóstwa pozytywnych wrażeń!

- Jako władze powiatu dbamy, aby nasza szkoła w Krasnosielcu rozwijała się jak najlepiej - mówił Dariusz Budny (podkreślił, że jest absolwentem szkoły). - Dzisiaj usłyszeliśmy informację że starostwo pozyskało działkę, która zostanie przeznaczona na parking, a może spełni się nasze marzenie i w tej małej szkole zostanie pobudowana sala sportowa, na którą wszyscy czekamy. - Po tych słowach życzył maturzystom udanego balu i pogratulował wspaniałego poloneza.

- Miejcie marzenia, próbujcie je spełniać. Życzę wam przekornie, abyście w życiu mieli dużo pracy i dużo z niej satysfakcji. Bo bez tego nie da się dobrze żyć. Wszystkiego najlepszego - życzył Sławomir Rutkowski, radny powiatu makowskiego.

- Studniówka to nie tylko bal. To taka swoista klamra, która spina symbolicznie te kilka lat, kiedy wspólnie, ramię w ramię, podążaliście ta samą drogą. Mam nadzieję, że te relacje, które nawiązaliście, przyjaźnie, być może pierwsze miłości, pozostaną w was do końca waszych dni i będziecie je miło wspominać. Studniówka to też taki symboliczny etap, gdy myśli się o przyszłości - planuje się dalszą edukację, planuje się, co się będzie w przyszłości robić. Sięgajcie po to z zapałem, z chęcią do pracy. Jest takie powiedzenie "przez ciernie do gwiazd" - w życiu nie ma tylko lekko, trzeba sobie na wiele rzeczy zapracować, dlatego bądźcie ambitni, pracowici i niech się wam wszystko powiedzie. A dzisiaj życzę wam dobrej zabawy do białego rana, zaś jutro - porządnych zakwasów. Aha, rozmawiałem z księdzem wikarym, powiedział, że macie wolne od mszy świętej, także wszystko załatwione. Życzę wam świetnej zabawy i powodzenia na maturze - powiedział Paweł Ruszczyński, wójt gminy Krasnosielc. Podziękował także dyrekcji szkoły, nauczycielom, rodzicom uczniów.

Uczniowie także dziękowali kadrze pedagogicznej, rodzicom oraz samorządowcom - ciepłym słowem i różą.

Szczególnie mocno wyściskali Agnieszkę Grabowską - wychowawczynię klasy.

- Wszystko ma swój czas i każde dzieło ma swój czas pod niebem. Jest czas śmiechu i czas tańca. Na czas tego uroczystego i jedynego w swoim rodzaju balu odrzućmy wszelkie troski i zmartwienia, aby całkowicie zanurzyć się w dobrej zabawie. Poddajmy się urokowi tego wieczoru, cieszmy się chwilą, która trwa - tak prowadzący bal zaprosili wszystkich do zabawy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki