Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Protest rolników. Będą utrudnienia w ruchu. Przygotowano objazdy

Beata Dzwonkowska
Beata Dzwonkowska
Archiwum TO
W środę 21.02.2024 w godzinach 10.00-14.00 został zaplanowany protest rolników na terenie Ostrołęki. Z uwagi na dojazd osób protestujących utrudnienia mogą występować także na trasach dojazdowych z Myszyńca, Łomży i Różana. Policjanci przygotowali objazdy. Sprawdź.

Protest ma się rozpocząć o godzinie 10.00. Protestujący rolnicy mogą przemieszczać się ul. Warszawską, Mostową, Traugutta, alei Wojska Polskiego, Łomżyńską. Utrudnienia w ruchu drogowym mogą być także na trasach dojazdowych z kierunków: Myszyńca, Łomży, Różana i Łomży.

W związku z powyższym ostrołęccy policjanci przygotowali objazdy, które przedstawiają się następująco:

  • od strony Myszyńca do Ostrołęki (trasa K-53) w Szwendrowym Moście przed zajazdem „Borowik” samochody ciężarowe i osobowe będą kierowane w kierunku m. Olszewka, Przystań, Nowa Wieś Zachodnia, następnie Skrzypek, Nakły, Olszewo Borki, dalej trasą K-61 do m. Różan.
  • od strony Różana należy kierować się trasą K-60 w kierunku Ostrowi Mazowieckiej, następnie w m. Ponikiew Duża skręt w lewo do m. Goworowo. Dodatkowo pojazdom ciężarowym jadącym od Olsztyna zaleca się w m. Myszyniec kierować się w kierunku Łomży, bądź przez m. Chorzele w kierunku Przasnysza.
  • od strony Łomży: w m. Teodorowo pojazdy osobowe będą kierowane w kierunku Nowej Wsi Wschodniej, gdzie będą mogły skręcić w kierunku m. Goworki i tą drogą dotrzeć do Ostrołęki. Natomiast pojazdy ciężarowe będą kierowane przez m. Nowa Wieś Wschodnia w kierunku Rzekunia, następnie do Ostrowi Mazowieckiej ( trasa W627), bądź do Goworowa, gdzie dotrą do trasy k-60.

Podczas protestów funkcjonariusze będą na bieżąco kierować ruchem oraz wskazywać możliwe drogi objazdu. W związku z tym apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach.

Tak wyglądał protest rolników w Ostrołęce 9.02.2024:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki