MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ostrołęka. Kultownia OCK w Wojciechowicach zaprasza na spotkanie z Tomaszem Bielawskim. 24.09.2019

Piotr Ossowski
Kultownia OCK zaprasza na pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy przy herbacie”. Gościem Kultowni, 24 września, o godz. 17.00, będzie Tomasz Bielawski.

Tomasz Bielawski to pasjonat obrazowania stereoskopowego już od połowy lat 70. XX wieku. Kolekcjoner starych sprzętów do fotografii stereoskopowej oraz samych fotografii. W 2006 roku sam zaczął fotografować w trójwymiarze. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych, współpracuje z Fotoplastikonem Warszawskim i Fotoplastykonem Poznańskim, a swoją wiedzą dzieli się prowadząc warsztaty i spotkania z trójwymiarem w roli głównej. Jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Stereoskopowego, bierze czynny udział w szerzeniu „wirusa stereo” w kraju i za granicą. Autor popularnych stron internetowych, dotyczących tematyki fotografii stereoskopowej: muzeum trójwymiaru www.3d-muzeum.pl, blog www.dotomka.blogspot.com (najlepszy blog w konkursie Blog Roku 2007 w kategorii „Zainteresowania i pasje”) i galeria fotografii 3D www.fotomplastikon.pl .

Tomasz Bielawski - zwycięzca programu "The Brain - genialny umysł"

A prywatnie? Szczęśliwy mąż, ojciec trójki wspaniałych dzieci, opiekun kilku psów, kotów i różnych innych żyjących stworów. Prowadzi gabinet weterynaryjny w Nowym Sielcu.

Poza pracą zawodową „udziela się” społecznie. Przez wiele lat był Prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Krasnosielckiej, pełni obowiązki przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przez dwanaście lat był sędzią w Sądzie Okręgowym Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, a obecnie działa w Sądzie Krajowym. Gra na banjo i gitarze, rysuje, pisze teksty kabaretowe, grał w lokalnym kabarecie (na Przeglądzie Kabaretów Wiejskich STOPA w Karniewie dostał nagrodę Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego dla najlepszego wiejskiego kabareciarza), parę lat temu dostał tytuł Wolontariusza Roku.

W 2017 r. wygrał jeden z odcinków programu „The Brain – genialny umysł”.
Jest także bohaterem… kilku naszych publikacji. Między innymi:
Tomasz Bielawski z Nowego Sielca zwycięzcą programu "The Brain. Genialny Umysł"
Weterynarz, społecznik, bloger

Spotkanie z panem Tomkiem w Kultowni OCK we wtorek 24 września, Aleja Wojska Polskiego 40. Początek o godz. 17.00.

Zobacz inne materiały

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki