Kolejna porażka Narwi i spadek w tabeli IV ligi

Piłkarze Narwi o ostatnich trzech spotkaniach z pewnością chcieliby zapomnieć.
Piłkarze Narwi o ostatnich trzech spotkaniach z pewnością chcieliby zapomnieć. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa przegrali starcie 5. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej z Błękitnymi Raciąż 1:4.

Podopieczni trenera Marcina Romana szybko, bo już w piątej minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą Piotra Dawidzkiego. Dziesięć minut później padło jednak wyrównanie, a po zmian stron goście w nieco ponad dziesięć minut zdobyli trzy bramki i odnieśli pewne zwycięstwo.

Narew Ostrołęka - Błękitni Raciąż 1:4 (1:1)
Bramki: Dawidzki 5. - goście 15., 55., 60., 66. (k)
Narew: Łyziński - Zalewski, Gawrych (58. Nakielski), Rupacz, Jędrzejczyk - Dzwonkowski, Strzeżysz, Wargulewski (61. Nowak), Stachowicz - Charmuszka (58. Pietrasiak), Dawidzki (70. Niedźwiecki)

Pozostałe wyniki 5. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupa północ:
Bzura Chodaków - Bug Wyszków 1:2, MKS Przasnysz - Huragan Wołomin 1:2, Czarni Węgrów - Wisła II Płock 2:1, Mazur Gostynin - Wkra Żuromin 1:0, Kasztelan Sierpc - KS Łomianki 3:1, Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2, Nadnarwianka Pułtusk - Błękitni Gąbin 1:3.

1.Huragan Wołomin 5 15 8-2
2.Mławianka Mława 5 12 15-2
3.Mazur Gostynin 5 12 8-2
4.Błękitni Raciąż 5 10 12-8
5.Ostrovia Ostrów Maz. 5 10 9-5
6.Wkra Żuromin 5 10 10-7
7.Wisła II Płock 5 9 10-4
8.Błękitni Gąbin 5 9 9-12