IV liga: Korona w środku, Przasnysz na końcu [WYNIKI, TABELA]

Michał Kowalczyk
Piłkarze MKS Przasnysz grają jak równy z równym ze swoimi rywalami w IV lidze mazowieckiej, ale jednak w w drugiej kolejce, podobnie jak w pierwszej, zanotowali minimalną porażkę. Tym razem pokonała ich Mławianka Mława. Zobacz wyniki 2. kolejki i aktualną tabelę.

W pierwszej kolejce przasnyszanie mieli pecha, tracąc w 90. minucie bramkę decydującą o wygranej 4:3 przez KS Łomianki. Wyjazdowy pojedynek z Mławianką miał podobny przebieg. W pierwszej połowie gospodarze strzelili dwa gole za sprawą Macieja Rogalskiego i po 45 minutach prowadzili 2:0. W drugiej połowie MKS przystąpił do odrabiania strat. W 55. minucie do siatki trafił sprowadzony z Kurpika Kadzidło Arkadiusz Wiśniewski, a w 66. minucie na 2:2 wyrównał Dariusz Przebierała. W końcówce powtórzył się jednak scenariusz z 1. kolejki - w 88. minucie hat-tricka skompletował Rogalski, dając tym samym Mławiance wygraną 3:2. MKS Przasnysz punktów poszuka dopiero w 4. kolejce, gdyż w 3. serii gier będzie pauzował.

Korona Ostrołęka zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 3 punktów zdobytych walkowerem w 1. kolejce z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki.