W Przasnyszu lepsza ostrołęcka Korona

Marcin Kraska zaliczył asystę na wagę trzech punktów
Marcin Kraska zaliczył asystę na wagę trzech punktów Michał Kowalczyk
Korona Ostrołęka kontynuuje dobrą passę w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego są niepokonani od pięciu spotkań, a w meczu 7. kolejki pokonali na wyjeździe MKS Przasnysz 1:0.

Ostrołęczanie przystąpili do meczu z dość eksperymentalnie zestawioną linią obrony, zabrakło m.in. Roberta Cychola i Wojciecha Skorupki. W pierwszej połowie miejscowi doszli więc do kilku sytuacji podbramkowych, lecz zawsze świetnie spisywał się Andrzej Łyziński. Bramkarz Korony był mocnym punktem zespołu i dzięki temu udało się pierwszą połowę zakończyć wynikiem 0:0.

Początek drugiej części gry przyniósł świetną wiadomość dla kibiców z Ostrołęki. Już na początku drugich 45 minut Korona wyszła na prowadzenie. Dośrodkowanie Marcina Kraski strzałem głową wykończył Kamil Jastrzębski i dał prowadzenie żółto-niebieskim. Ostatecznie skończyło się na tym, że była to jedyna bramka tego spotkania. Korona zainkasowała trzy punkty, co oznacza, że zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów.

MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka 0:1 (0:0)
Bramka dla Korony: 50' K. Jastrzębski

Korona: Korona: Łyziński - Dzbeński, D. Jastrzębski, Borkowski, Kowalczyk, Strzeżysz, K. Jastrzębski (86' Gąska), Dzwonkowski (65' Staszczuk), Kraska (78' Drężewski), Olesiński (68' Laska), Kowalkowski (90+2' Nosek).