Juniorzy Ostrovi pną się w tabeli

Paweł Nowak
Grzegorz Tymiński (na zdjęciu) w dwóch wiosennych meczach strzelił już 3 gole.
Grzegorz Tymiński (na zdjęciu) w dwóch wiosennych meczach strzelił już 3 gole. P. Nowak
Kolejne 3 punkty zgarnęli w drugim meczu rundy rewanżowej juniorzy Klubu Sportowego Ostrovia. W ramach rozgrywek II Ligi Mazowieckiej Juniorów pokonali na wyjeździe Imielnicę Płock 3:2.

Piłkarze trenowani przez Pawła Kowalczyka wygrywając mieli szansę przeskoczyć swego rywala w tabeli, toteż mobilizacji im nie zabrakło. Spotkanie rozgrywano w niedzielę, 3 kwietnia, na bocznym boisku Wisły Płock, na sztucznej murawie.

W pierwszej połowie to goście okazali się stroną przeważającą. Gola jako pierwsi strzelili jednak gospodarze. Ostrowiacy szybko się pozbierali po stracie bramki i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie 3:1. W drugiej części spotkania Płocczanie rzucili się do odrabiania strat, chcąc za wszelką ceną przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zdołali jednak strzelić tylko gola kontaktowego i 3 punkty pojechały do Ostrowi, a "kaesiacy" awansowali w tabeli na 9. miejsce.

PKS Imielnica Płock - KS Ostrovia 2:3 (1:3)
Bramki dla Ostrovi: Tymiński Grzegorz x 2, Olender Aleksander

Wyniki pozostałych spotkań 15. kolejki:
LKS Victoria Głosków - OTKKF "Centrum" Radom 3:1, Tęcza 34 Płońsk - GLKS Nadarzyn 2:1, Mszczonowianka Mszczonów - RKS Marymont 0:3, ŁKS Łochów - MKS Kasztelan Sierpc 3:0, Makowianka Maków Mazowiecki - MKS Przasnysz 1:1, Mazovia Mińsk Mazowiecki - TKS Bóbr Tłuszcz 1:2