Tęcza JBB Łyse uległa wiceliderowi IV ligi

Rafał Domian strzelił jedyną bramkę dla Tęczy JBB
Rafał Domian strzelił jedyną bramkę dla Tęczy JBB Arkadiusz Dobkowski
Bez punktów powrócili z wyjazdowego spotkanie 14. kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej piłkarze Tęczy JBB Łyse. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego ulegli Mazovii Mińsk Mazowiecki 1:4.

Pierwszą bramkę w 11. minucie spotkania zdobyli gospodarze za sprawą Mateusza Janusiewicza. Kolejną bramkę po dwóch kwadransach gry zdobył Michał Bondara pokonując Andrija Radczenkę. Do przerwy Mazovia prowadziła 2:0, a po zmianie stron kolejne bramki zdobyli Daniel Smuga i Mateusz Janusiewicz.

Tęczę JBB Łyse stać było na honorowe trafienie w 85. minucie meczu za sprawą Rafała Domiana.

Kolejnym rywalem Tęczy JBB Łyse w sobotę, 22 października będzie lider rozgrywek IV ligi - Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Początek meczu na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce o godz. 11.00. Wcześniej podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w środę, 19 października zmierzą się na wyjeździe z MKS Przasnysz. Stawką meczu będzie awans do finału Pucharu Polski w okręgu. Początek meczu o godz. 15.30.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Tęcza JBB Łyse 4:1 (2:0)
Bramki: Janusiewicz 11. 80. Bondara 30. Smuga 60. – Domian 85.

Tęcza JBB: Radczenko – Sulkowski, Prusionowski, Zygmunt, K. Kamionowski (46. Kardaś) – Domian, Sowa (83. Zalewski), Korytkowski (73. Grzyb), P. Kamionowski (73. Kaczyński), M. Kaliszewski – Szymański