MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Finał WOŚP w Ostrołęce i pow. ostrołęckim. Koncert, licytacje i zimowy bieg z przeszkodami. 32. Finał odbędzie się 28.01.2024

Milena Jaroszewska
Milena Jaroszewska
archiwum to.com.pl P. Ossowski
Ostrołęcki 32. finał WOŚP odbędzie się w hali im. A. Gołasia. Z Orkiestrą zagra także Dąbrówka, Myszyniec, Goworowo i Kadzidło. Przeczytajcie, co się będzie działo.

TYGODNIK OSTROŁĘCKI

W tym roku ostrołęcki sztab organizuje po raz pierwszy wydarzenie pn. "Orkiestrowa Moc Wyzwań - zimowy bieg z przeszkodami".

Bieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - kondycja nie ma znaczenia, liczy się dobra zabawa. Start i meta biegu odbędzie się na plaży miejskiej. Dystans do pokonania to 3 km. Opłata za udział w wydarzeniu to 20 zł płatne do puszki w biurze zawodów w dniu Finału. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 11.30. Wizyta w biurze zawodów jest konieczna, tam można będzie odebrać numer startowy.

Trwają zapisy:

Zimowy bieg z przeszkodami

A w hali odbędzie się koncert zespołu Hypnosaur oraz Gracyki Orkiestra Tradycyjna.

Zobaczcie, co będzie można licytować w dniu Finału:

TYGODNIK OSTROŁĘCKI

Państwowa Straż Pożarna w Ostrołęce również włącza się w tegoroczny Finał WOŚP i zachęca wszystkich do aktywnego udziału w tegorocznej zbiórce. KM PSP w Ostrołęce planuje:
- pokaz działań ratowniczych z uwalnianiem osób uwięzionych w pojazdach,
- prezentację służby PSP podczas 32. finału WOŚP (hala MOSiR Ostrołęka),
- licytację voucherów na zwiedzanie Jednostki Ratowniczo Gaśniczej PSP w Ostrołęce z pokazem sprzętu specjalistycznego oraz zapoznanie ze służbą strażaka.

W dniu 32. Finału WOŚP 28 stycznia 2024 roku strażnica Jednostki Ratowniczo Gaśniczej PSP w Ostrołęce będzie otwarta dla chętnych poznania pragmatyki służby strażaków zawodowych.

Do Orkiestry dołączają także morsy. Plakat poniżej:

TYGODNIK OSTROŁĘCKI

Myszyniec także zagra z Orkiestrą - po raz 32. Na ulicach będą od godz. 7.30 kwestować wolontariusze, a od 18.00 w RCKK zacznie się Finał: m.in. aukcje WOŚP, przedstawienie „Pinokio” w wykonaniu dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Myszyńcu, koncert zespołu „Ruina Bar”.
Szczegóły na plakacie:

TYGODNIK OSTROŁĘCKI

W Kadzidle podczas 32. Finału WOŚP zaplanowano m.in. turnieje piłki siatkowej (mikst) i tenisa stołowego (open i dzieci) – w hali sportowej, od godz. 9.00. Ponadto odbędzie się przedstawienie dla dzieci „Mały Książę” (Centrum Kultury Kurpiowskiej, godz. 16.00). Sztab będzie działał w Gminnej Bibliotece Publicznej.

Do 32. Finału szykuje się także sztab w Goworowie. W świetlicy wiejskiej od godz. 16.00 będą licytacje i towarzyszące im wydarzenia. W Czerwinie finał WOŚP przygotowuje Młodzieżowa Rada Gminy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki