Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Biuro posła Marcina Grabowskiego oficjalnie otwarte. Kiedy dyżury?

Beata Dzwonkowska
Beata Dzwonkowska
Oficjalne otwarcie biura poselskiego, które znajduje się na ul. Bartosza Głowackiego, odbyło się w poniedziałek 26.02.2024. Obecny bił m.in. były wicepremier Henryk Kowalczyk, a także zaprzyjaźnieni samorządowcy, rodzina i przyjaciele.

Biuro poselskie Marcina Grabowskiego znajduje się przy ul. Bartosza Głowackiego 21. Chociaż funkcjonuje już od dwóch miesięcy, oficjalne otwarcie odbyło się w poniedziałek 26.02.2024.

Wygrana w wyborach to dla mnie ogromne wydarzenie i misja. Przyjąłem sobie za cel, aby kontynuować spotkania z mieszkańcami, radzić, pomagać. Pierwsze biuro powstaje w Ostrołęce, w moim ukochanym mieście, ale będę też myślał o kolejnych biurach. Dziękując wszystkim za wsparcie, chciałbym wyróżnić szczególnie moją małżonkę, która jest tu obecna i na którą zawsze mogę liczyć. Są też ze mną rodzice, za co jestem im bardzo wdzięczny

- mówił poseł Marcin Grabowski.

Głos zabrał także Henryk Kowalczyk.

Wielka radość, że powstało biuro w Ostrołęce, że Marcin został wybrany na posła. Miasto ma czworo parlamentarzystów, więc sporo, co bardzo cieszy. Życzę, aby w tym biurze kłębił się tłum ludzi, którym będziesz w stanie pomagać. Biuro to nie tylko otwarcie, bardzo uroczyste, bo to jest najłatwiejsze. Potem niestety jest szara, codzienna praca, zazwyczaj w poniedziałki, kiedy są dyżury poselskie i kiedy ludzie przychodzą z wielkimi problemami. Trzeba zawsze robić wszystko co w swojej mocy, aby te problemy rozwiązać

- mówił Henryk Kowalczyk.

Następnie ksiądz dziekan Zdzisław Grzegorczyk z parafii św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce zmówił krótką modlitwę, pogratulował posłowi i poświęcił biuro. Po części oficjalnej był czas na poczęstunek i rozmowę.

Biuro będzie funkcjonowało od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00-15.00. Przyjęcia interesantów odbywać się będą w poniedziałki. Od 1 marca w biurze zatrudniona zostanie jedna osoba.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki