MKTG SR - pasek na kartach artykułów

17 rzeczy, które chciałeś mieć w PRL-u według "Czterdziestolatka"

Janusz Kowlaski
Pożegnaliśmy Andrzeja Kopiczyńskiego, czyli filmowego Stefana Karwowskiego. Jednak sceny z „Czterdziestolatka” wszyscy mamy przed oczami.KLIKAJ W STRZAŁKĘ Z PRAWEJ I ZOBACZ, CO WSPOMINAMY Z PRL-U. ZGADZASZ SIĘ Z NAMI CZY NIE?MaluchOczywiście zaczynamy od malucha, czyli Fiata 126. Można powiedzieć: kultowe auto. Każdy chciał mieć, ale - uwaga - jako auto pierwsze, bo potem marzyły nam się duże fiaty i polonezy, a najlepiej fiaty Mirafiori.
Pożegnaliśmy Andrzeja Kopiczyńskiego, czyli filmowego Stefana Karwowskiego. Jednak sceny z „Czterdziestolatka” wszyscy mamy przed oczami.KLIKAJ W STRZAŁKĘ Z PRAWEJ I ZOBACZ, CO WSPOMINAMY Z PRL-U. ZGADZASZ SIĘ Z NAMI CZY NIE?MaluchOczywiście zaczynamy od malucha, czyli Fiata 126. Można powiedzieć: kultowe auto. Każdy chciał mieć, ale - uwaga - jako auto pierwsze, bo potem marzyły nam się duże fiaty i polonezy, a najlepiej fiaty Mirafiori. arc
Pożegnaliśmy Andrzeja Kopiczyńskiego, czyli filmowego Stefana Karwowskiego. Jednak sceny z „Czterdziestolatka” wszyscy mamy przed oczami. KLIKAJ W STRZAŁKĘ Z PRAWEJ I ZOBACZ, CO WSPOMINAMY Z PRL-U. ZGADZASZ SIĘ Z NAMI CZY NIE?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: 17 rzeczy, które chciałeś mieć w PRL-u według "Czterdziestolatka" - Dziennik Zachodni

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki