Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Tomasz Zęgota nowym komendantem Komisariatu Policji w Małkini Górnej. Jego zastępcą został Kamil Wetoszka

OPRAC.:
Milena Jaroszewska
Milena Jaroszewska
Policja Ostrów Mazowiecka
W piątek w świetlicy ostrowskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków na stanowisku komendanta i zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się złożeniem meldunku komendantowi przez zastępcę naczelnika wydziału ruchu drogowego. Następnie specjalista zespołu kadr i szkolenia odczytała rozkazy komendanta powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej mł.insp Krzysztofa Szymańskiego. Zgodnie z nimi obowiązki na stanowisku komendanta KP w Małkini Górnej zostają powierzone asp.szt. Tomaszowi Zęgocie, a obowiązki jego zastępcy - asp. szt. Kamilowi Wetoszce.

W dalszej części uroczystości nowo wybrani komendanci złożyli meldunków komendantowi powiatowemu. Uroczystość skończyła się wspólnym zdjęciem. W spotkaniu poza kadrą kierowniczą uczestniczyły Bożena Kordek - wójt gminy Małkinia Górna oraz Urszula Wołosiewicz - wójt gminy Zaręby Kościelne.

Asp. szt. Tomasz Zęgota do tej pory pełnił służbę na stanowisku zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej natomiast asp.szt. Kamil Wetoszka był zastępcą dyżurnego w KPP w Ostrowi Mazowieckiej.

Tomasz Zęgota zastąpił kom. Justynę Biedrzycką, która po 22 latach służby przeszła na emeryturę.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki