Tokarzewski: Tęcza Łyse miała więcej setek

Pomocnik KS CK Troszyn Grzegorz Tokarzewski po raz kolejny okazał się mocnym punktem swojego zespołu. Fot. A. Dobkowski
Bardzo emocjonujące i trzymające w napięciu do ostatnich sekund spotkanie obejrzeli kibice w Łysych, gdzie w derbowym spotkaniu spotkały się drużyny miejscowej Tęczy JBB oraz KS CK Troszyn.

Bramkę na miarę trzech punktów w ostatniej minucie meczu strzelił Kamil Wiski przy asyście Michała Krupki. Zwycięstwo gości w Łysych było trochę szczęśliwe, bowiem to podopieczni Kazimierza Puławskiego mieli zdecydowanie więcej sytuacji strzeleckich.
- Trzeba przyznać, że to my więcej utrzymywaliśmy się przy piłce, ale więcej klasycznych setek do zdobycia bramki mieli gospodarze - mówi czołowy piłkarz KS CK Troszyn Grzegorz Tokarzewski. - Spotkanie było dla nas bardzo ciężkie, ale zwycięstwo jest bardzo ważne. Jeśli chodzi o mnie to jeszcze brakuje mi sił na pełne 90 minut, ale w kolejnych meczach powinno być już lepiej - dodał.

Tęcza JBB Łyse - KS CK Troszyn 0:1 (0:0)
Bramka: K. Wiski 90.

Tęcza: Ptak - Majewski, P. Gwiazda, Domian, Leszka (46. Malczyk), M. Bałdyga (45. Gromelski), Siwak, Zalewski (60. Zakrzewski), Szymański, Bączek (65. Chrostowski), A. Gwiazda
Troszyn: P. Wiski - Wieczorek (70. R. Bieniecki), Jastrzębski, Kultys, Gorka, Choromański, Dąbrowski, Lelujka, Tokarzewski (80. Suchcicki), Aleksandrowicz (46. M. krupka), K. Wiski

Wyniki 2. kolejki LO: Boruta Kuczbork - Rzekunianka Rzekuń 5:0, Sona Nowe Miasto - Korona Szydłowo 4:3, Tęcza JBB Łyse - KS CK Troszyn 0:1, Tęcza Ojrzeń - Błękitni Raciąż 3:1, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 5:1, Makowianka Maków Mazowiecki - GKS Strzegowo 5:1, Wkra Bieżuń - Sokół Grudusk 8:0, Gladiator Słoszewo - Orzyc Chorzele 5:2.