Liga okręgowa: Nieoczekiwana porażka KS CK Troszyn [WYNIKI, TABELA]

Piłkarze KS CK Troszyn sensacyjnie przegrali z GKS Strzegowo w meczu 12. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zwyciężyła za to ekipa Ostrovii Ostrów Mazowiecka, a Makowianka Maków Mazowiecki zanotowała cenny wyjazdowy remis. Zobacz wyniki i tabelę.

Piłkarze z Troszyna byli faworytami wyjazdowego starcia w Strzegowie, lecz w 16. minucie stracili bramkę za sprawą Kruszewskiego. Gospodarze poszli za ciosem w drugiej połowie i podwyższyli na 2:0 po trafieniu z rzutu karnego w 65. minucie - autorem bramki był Wierzbicki. W doliczonym czasie gry gospodarze strzelili trzeciego gola w meczu, tym razem jednak... do własnej bramki. Samobójcze trafienie Łubińskiego dało Troszynowi honorową bramkę.

Pewną wygraną nad Orzycem Chorzele odniosła Ostrovia Ostrów Mazowiecka. Po golach Zaremby, Augustyniaka i braci Wilczewskich ostrowianie wygrali 4:0. Wyjazdowy remis w meczu na szczycie zanotowali za to gracze Makowianki Maków Mazowiecki. W spotkaniu z Iskrą Krasne padł rezultat 1:1.