Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Starosta Deptuła spotkał się z prymusami (zdjęcia)

(ar)
Stypendyści ze starosta Zbigniewem Deptułą
Stypendyści ze starosta Zbigniewem Deptułą Fot. A. Rusinek
Najlepsi uczniowie, ich rodzice i wychowawcy skorzystali z zaproszenia do starostwa.

Spotkanie starosty z uczniami

Siedmioro stypendystów premiera gościło u starosty.

Zbigniew Deptuła zaprosił do starostwa najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, uhonorowanych stypendiami premiera. Siedmioro wzorowych to: Małgorzata Sosnowska i Sylwia Balcerzak z zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Mmakowie Mazowieckim, Joanna Janoszko i Krzysztof Jóźwiak z Zespołu Szkół w Różanie, Anna Zabielska i Beata Jóźwik z Zespołu Szkół w Krasnosielcu oraz Rami Ayoush z LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim. Wszyscy ze średnią ocen w pobliżu piątki i wzorowym zachowaniem. Zdolni, ambitni, pracowici.

Tych zalet gratulował młodym ludziom starosta, życząc dalszych sukcesów. Gratulował również ich rodzicom, także obecnym na spotkaniu. I uczniowie i rodzice otrzymali dyplomy.
- Dziękuję, że skorzystaliście z zaproszenia i gratuluję takich wspaniałych dzieci, na które możecie w życiu liczyć. Gratuluję tych sukcesów rodzicom i wychowawcom - mówił starosta. - Cieszymy się, że możemy co roku gościć młodych zdolnych ludzi. Wiem, że to są najlepsi z bardzo dobrych. A tych bardzo dobrych w naszych szkołach jest o wiele więcej. I z nich także jesteśmy dumni.

- Stypendium to dla mnie wielki zaszczyt, ale także znaczne wsparcie finansowe - powiedziała Małgosia Sosnowska, uczennica klasy III Technikum Agrobiznesu przy ZS w Makowie. - Wymaga wiele trudu, dużej dyscypliny, ale daje satysfakcję. Lubię się uczyć i mam świadomość wagi wiedzy w dzisiejszym świecie. (r)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki