Restauracja Na Mące w Ostrołęce. U nas zjesz zdrowo i smacznie. Zapraszamy też na lunch, biznes lunch, organizujemy imprezy okolicznościowe

Materiał promocyjny
Restauracja mieści się przy ul. Przemysłowej 1 w Ostrołęce
Restauracja mieści się przy ul. Przemysłowej 1 w Ostrołęce Na Mące
Łączymy tradycyjną włoską kuchnię z nowoczesnym europejskim stylem!

Lunch Time

Lunch w Na Mące to doskonały wybór dla wszystkich którzy cenią sobie smak oraz urozmaicenie swoich posiłków. Zawsze świeże oraz starannie dobrane składniki zapewniają 100% satysfakcji .
Łączymy tradycyjną włoską kuchnię z nowoczesnym europejskim stylem!
A jako że wyznajemy zasadę „zdrowo i smacznie” w naszym lunch menu, często pojawiają się kasze, zupy krem, zawsze podane z świeżymi warzywami.

Na Mące

Biznes lunch

Organizujemy spotkania biznesowe, zarówno te mniejsze, bardziej kameralne, jak i większe, w liczniejszym gronie osób. Oferujemy profesjonalne przygotowanie wydarzenia, odpowiednio zaaranżowaną salę oraz wyśmienite dania kuchni włoskiej. Zadbamy o to, aby na stołach nie zabrakło dobrej włoskiej kawy oraz o to, aby każdy z uczestników był syty.
Stworzymy atmosferę, która sprzyja biznesowi!

Spotkania okazjonalne

Planujesz imprezę rodzinną, uroczysty obiad w gronie przyjaciół czy wyjątkową kolację okolicznościową, ale nie wiesz, gdzie zorganizować to wyjątkowe wydarzenie? Nasza restauracja to fantastyczne miejsce na event każdego typu. Jej wnętrze jest klimatyczne i panuje w nim niepowtarzalna atmosfera. Potrawy, które znajdują się w naszym menu, to rozkosz dla podniebienia nawet najbardziej wymagającego konesera kuchni włoskiej. Nasza wykwalifikowana i profesjonalna obsługa zadba o każdy szczegół podczas procesu planowania oraz przyjemną atmosferę w czasie trwania wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu - pomożemy Ci zorganizować niezapomniany event!

Zajrzyjcie na naszą stronę: www.na-mace.pl

Restauracja Na Mące
Przemysłowa 1, Ostrołęka

Godziny otwarcia:

  • Pn-Czw.: 11.00-21.00
  • Pt-Sob: 11.00-22.00
  • Ndz. 11.00-20.00

tel. +48 (29) 761 61 61