MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Protest rolników 20.03.2024. Sprawdź trasy objazdów w powiecie ostrołęckim

Beata Dzwonkowska
Beata Dzwonkowska
Policjanci niemal ze wszystkich komórek organizacyjnych Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce w środę 20.03.2024 od wczesnych godzin rannych zabezpieczają zgłoszone protesty rolników. Przeczytajcie, gdzie odbędą się protesty oraz jak je ominąć.

Trasy objazdu protestu na trasie K53 od miejscowości Łodziska- Kadzidło-Myszyniec:

Objazdy od strony Myszyńca (Olsztyna):

W miejscowości Myszyniec ul. Plac Wolności pojazdy będą kierowane z trasy K53 na trasę W614 gdzie następnie w miejscowości Myszyniec z trasy W614 pojazdy będą kierowane na trasę P2514W i będą przejeżdżały przez miejscowości: Zdunek, Olszyny, Zawady.

W miejscowości Zawady pojazdy będą kierowane z trasy P2514W na trasę P2533W i następnie przejeżdżały przez miejscowości: Kopaczyska, Kierzek, Gleba, Chudek, Obierwia.

W miejscowości Obierwia pojazdy z trasy P2533W zostaną skierowane na trasę P2536W i będą przejeżdżać przez miejscowości: Olszewka i Szwendrowy Most. Następnie w miejscowości Szwendrowy Most pojazdy wjadą z trasy P2536W na trasę K53 i będą kierowane w kierunku Ostrołęki.

Pojazdy jadące od strony miejscowości Ostrołęka w kierunku miejscowości Myszyniec będą kierowane również powyższą trasą.

Objazd od strony Łysych:

W miejscowości Łyse pojazdy będą kierowane z trasy W645 na trasę P2519W i następnie przejeżdżały przez miejscowości: Lipniki, Sul, Golanka.

W miejscowości Golanka pojazdy z trasy P2519W będą kierowane na trasę P2522W i przejeżdżały przez miejscowości: Grale, Płoszyce, Dabrówka.

W miejscowości Dabrówka pojazdy z trasy P2522W będą kierowane drogą gminną, gdzie w miejscowości Kurpiewskie wjadą na trasę P2539W i będą przejeżdżały przez miejscowości Łęg Starościński, Łęg Przedmiejski.
W miejscowości Łęg Przedmiejski pojazdy będą kierowane drogą gminną do miejscowości Białobiel. W miejscowości Białobiel pojazdy z drogi gminnej wjadą na trasę P2538W i powyższą trasą dojadą do trasy K53 w miejscowości Ostrołęka ul. Stacha Konwy.
Pojazdy kierujące się z miejscowości Ostrołęka w kierunku miejscowości Łyse pojadą powyższą trasą.

Objazd blokowanego odcinka na trasie K60 w miejscowości Ponikiew Duża, gm. Goworowo w kierunku Ostrołęki:

Pojazdy jadące trasą K60 od strony miejscowości Różan w miejscowości Ponikiew Duża będą kierowane z trasy K60 na trasę P2573 i przejeżdżając przez miejscowości Grodzisk Mały dojadą w miejscowości Goworowo to trasy P2572W następnie do trasy P4403W skąd będą mogły kierować się trasą P4403W do miejscowości Ostrołęka.

Objazd blokowanego odcinka na trasie K60 w miejscowości Ponikiew Duża, gm. Goworowo w kierunku Ostrowi Mazowieckiej:

Pojazdy jadące trasą K60 od strony miejscowości Różan w miejscowości Ponikiew Duża będą kierowane z trasy K60 na trasę P2573W i przejeżdżając przez miejscowości Grodzisk Mały dojadą w miejscowości Goworowo do trasy P2572W następnie do trasy P4403W. Następnie w miejscowości Goworowo pojazdy z trasy P4403W zostaną skierowane na trasę P2666W, gdzie w miejscowości Brzeźno zostaną skierowane na trasę P2643W i przejeżdżając przez miejscowości: Brzezienko, Wasęwo, Zawady dojadą do trasy K60 i będą mogły kierować się w kierunku msc. Ostrów Mazowiecka, bądź przez msc. Długosiodło do Warszawy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki