MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Plebiscyt MISTRZOWIE MOTORYZACJI rozstrzygnięty. Poznaliśmy laureatów. Oto najlepsi w województwie mazowieckim

Redakcja Polska Press
Redakcja Polska Press
Kierowcy zawodowi, mechanicy, warsztaty samochodowe, instruktorzy jazdy. Między innymi w tych kategoriach zostali wyróżnieni ludzie związani z motoryzacją. Poznaliśmy laureatów w naszym corocznym plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji. Możecie sprawdzić już najlepszą trójkę w dziewięciu konkursowych kategoriach w naszym województwie.

W tegorocznym plebiscycie kandydaci do nagród w akcji Mistrzowie Motoryzacji walczyli w następujących kategoriach:

 • Mechanik Roku,
 • Warsztat Samochodowy Roku,
 • Instruktor Jazdy Roku,
 • Szkoła Jazdy Roku,
 • Kierowca Roku,
 • Firma Transportowa Roku,
 • Auto Detailing Roku,
 • Ale FURA!,
 • Ale MOTOR!,

Poniżej możecie poznać listę laureatów dla każdej z nich, a do poszczególnych kategorii przejdziecie korzystając z poniższego spisu treści.

Spis treści

Mechanik Roku

Pierwsze miejsce w województwie mazowieckim zajął Damian Bednarczyk reprezentujący BIMAR AUTO Niezależny Serwis BMWMINI w miejscowości Rybie. Pokonał Patryk Wasiak z firmy Rabbit Car Patryk Wasiak w miejscowości Skrzeszew (drugie miejsce w województwie). Trzecie miejsce w województwie zajął Marcin Kowal reprezentujący Q Service Castrol MK Serwis z miejscowości Wola Suchożebrska.

Warsztat Samochodowy Roku

Pierwsze miejsce w województwie mazowieckim zajął warsztat Bimar Auto Niezależny Serwis BMW Mini z miejscowości Rybie. To przedstawiciel tego warsztatu wygrał w kategorii Mechanik Roku na Mazowszu. Najlepszy warsztat pozostawił w tyle Q Service Castrol Auto Precyzja z Radomia (drugie miejsce w województwie). Trzecie miejsce w województwie ex aequo zajęły dwa serwisy:

 • Auto Serwis GOLDEN PISTON z Antoninowa,
 • Auto-Grand Michał Mróz z miejscowości Mleczków.

Instruktor Jazdy Roku

Pierwsze miejsce w województwie mazowieckim zajął Mariusz Prygiel ze szkoły Eltrans z Radomia. Dalej uplasował się Mariusz Krawczak (drugie miejsce w województwie) ze szkoły OSK Wiraż z Grójca, a także Klaudia Chwaszcz (trzecie miejsce w województwie) z ośrodka OSK GAZeLka w Warszawie.

Szkoła Jazdy Roku

Pierwsze miejsce w województwie mazowieckim zajęła szkoła Centrum Szkolenia Kierowców L MASTERS z Grodziska Mazowieckiego. Zaraz za nimi uplasował się ośrodek Moto Vibe z Radomia. Trzecie miejsce w województwie mazowieckim zjął ośrodek Szkoła Jazdy Lejdis & Gentleman z Warszawy.

Kierowca Roku

Najlepszym kierowcą w województwie został wybrany Łukasz Pacek realizujący przejazdy na co dzień w firmie GMF Group Sp. z o.o. z Góraszki. Zajmuje się transportem w temperaturze kontrolowanej produktów oraz roślin. Głównym kierunkiem jest Holandia. Drugie miejsce zajął Jakub Kowalczyk z firmy ZIEL-TRANS Jakub Zieliński z miejscowości Michrów-Stefów. Trzecie miejsce w skali województwa zajął Bogdan Brysk reprezentujący firmę Gomat Grzegorz Gosik - Usługi transportowe z miejscowości z Wola Proszkowska.

Firma Transportowa Roku

Najlepszą firmą transportową w województwie mazowieckim została firma Anipeks transport i spedycja z Radomia. Anipeks świadczy kompleksowe usługi transportowe na terenie kraju i Europy, ich specjalnością jest przewóz towarów w formie ładunków cało pojazdowych. Najlepsza firma transportowa zostawiła w tyle Gralex Aleksandra Ponichtera z Długosiodła (drugie miejsce w województwie) oraz firma Peter-Trans z Grodziska Mazowieckiego (trzecie miejsce w województwie).

Auto Detailing Roku

Pierwsze miejsce w województwie mazowieckim zajęła firma Shine&Go Auto Spa z Radomia. Dalej znalazła się firma Picuś Glancuś detailing & auto spa również z Radomia (drugie miejsce w województwie). Trzecie miejsce w województwie mazowieckim zajęła firma Shine-Car z Piaseczna.

Ale FURA!

W konkursie zorganizowano także wybory na najlepsze samochody w całym województwie. Oryginalne, ciekawe czy zadbane klasyki. Kto triumfował z jakim autem w kategorii "Ale FURA!"? Sprawdzamy:

 1. Numer jeden to Mercedes-Benz W201 z 1991 roku Michała Dąbrowskiego z Augustowa,
 2. Opel Vectra C z 2002 roku, którego właścicielem jest Leszek Spyt z Lipska,
 3. BMW E36 z 1998 roku, należące do Sebastiana Skarpetowskiego.
Plebiscyt MISTRZOWIE MOTORYZACJI rozstrzygnięty. Poznaliśmy laureatów. Oto najlepsi w województwie mazowieckim

Ale MOTOR!

Podobnie jak w przypadku samochodów, w konkursie zorganizowano także wybory na najlepsze motocykle w całym województwie. Oryginalne, ciekawe czy zadbane klasyki. Kto triumfował i z jakim jednośladem w kategorii "Ale MOTOR!"? Sprawdzamy:

 1. Honda CBR600RR PC37 z 2003 roku, należący do Krystyny Dziekańskiej z Radomia,
 2. Kawasaki Vulkan z 1993 roku, którego właścicielem jest Marcin Ostrowski z Wierzbicy,
 3. oraz KTM SX50 z 2008 roku, należący do Nikodema Truchla z podwarszawskiego Komorowa.
Plebiscyt MISTRZOWIE MOTORYZACJI rozstrzygnięty. Poznaliśmy laureatów. Oto najlepsi w województwie mazowieckim

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki