Nur, Szulborze, Andrzejewo. Oferta pracy dla Położnej/Położnego

Artykuł sponsorowany Centrum Medyczno - Diagnostyczne w Siedlcach
pixabay.com
Centrum Medyczno -Diagnostyczne w Siedlcach posiadające sieć przychodni zdrowia na terenie Mazowsza i Lubelszczyzny Poszukuje kandydatów na stanowisko: POŁOŻNA/POŁOŻNY

Miejsce pracy: NUR, SZULBORZE, ANDRZEJEWO

OPIS STANOWISKA

  • Zapewnienie pacjentkom ciągłości opieki położniczo-ginekologicznej w poradni oraz w środowisku domowym we współpracy z zespołem terapeutycznym

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Mile widziane kursy: Środowiskowo-rodzinny, Pobieranie rozmazów cytologicznych, Monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodu dla położnych, Wykonywanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego dla położnych.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz komputerowych systemów medycznych.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. „B”.

OFERUJEMY

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, form umowy i wymiar czasu pracy do uzgodnienia.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, system motywacyjny, pakiet socjalny.
  • Pełny program szkoleń oraz możliwości rozwoju poprzez realizację interesujących projektów medycznych.

KONTAKT

Aplikacje (CV, list motywacyjny) prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

Kontakt telefoniczny: 25 785 60 36 Informacje o firmie zawiera strona internetowa: www.centrum.med.pl

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji podanych w CV przez Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o., z siedzibą w Siedlcach, przy ul. Niklowej 9, 08-110 Siedlce, łącznie z wizerunkiem, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!