Narew pokonała KS Łomianki. Awans w tabeli IV ligi

A. Dobkowski
Mateusz Pełtak strzelił zwycięską bramkę w starciu z Łomiankami na minutę przed końcem meczu. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w środowe popołudnie w zaległym spotkaniu 17. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej pokonali KS Łomianki 2:1.

Do przerwy podopieczni trenera Marcina Romana przegrywali 0:1, po błędzie naszego golkipera Andrzeja Łyzińskiego. Po zmianie stron niebiesko-czerwoni zdecydowanie przejęli inicjatywę, czego efektem były bramki strzelone przez Piotra Kubata i Mateusza Pełtaka.

W efekcie na konto Narwi trafił kolejny komplet punktów, który dał drużynie awans na szóstą pozycję w ligowej tabeli.

Narew Ostrołęka - KS Łomianki 2:1 (0:1)
Bramki: Kubat 65. Pełtak 89. - 44.

Narew: Łyziński - Lutrzykowski, Zalewski, Pełtak, Dzwonkowski - Strzeżysz, Górski, Lelujka (90. Mierzejewski), Stachowicz, Pietrasiak (71. Jóźwiak) - Niedźwiecki (61. Kubat)