Narew Ostrołęka 2002 finiszuje na podium [ZDJĘCIA]

Piłkarze Narwi Ostrołęka z rocznika 2002 zakończyli rozgrywki w I lidze okręgowej na 3. miejscu w tabeli. Podopieczni Cezarego Kowalczyka w ostatnim spotkaniu tej jesieni wygrali z Kryształem Glinojeck 5:1.

Spotkanie z ostatnim w tabeli Kryształem Glinojeck miało przypieczętować podium dla zawodników Narwi Ostrołęka. Patrząc na dorobek obu drużyn, mecz zapowiadał się jako jednostronny i rzeczywiście niebiesko-czerwoni nie pozwolili drużynie przeciwnej na wiele.

W 29. minucie wynik meczu otworzył Jakub Żendzian, a tuż po przerwie na 2:0 podwyższył Przemysław Panuś. Na początku drugiej połowy Kryształ też zaskoczył Narwian bramką Adama Chłondzika, ale na jego gola odpowiedzieli kolejno Patryk Krupiński, ponownie Żendzian oraz Jakub Sagała.

Zwycięstwo 5:1 pozwoliło podopiecznym Cezarego Kowalczyka na zajęcie trzeciego miejsca w tabeli okręgówki. Narew w 10 meczach osiągnęła bilans 5 zwycięstw i 5 porażek, wyżej znalazły się tylko Mławianka Mława i Nadnarwianka Pułtusk. Juniorzy Narwi z rocznika 2002 do gry w I lidze okręgowej powrócą już wiosną.