Konkurs FOTKA Z WAKACJI 2017 - zdjęcia czytelników

red
Ty też przyślij zdjęcie (lub zdjęcia, ale nie więcej niż trzy) na online@tygodnikostrolecki.pl. Nagrody czekają!

Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców Ostrołęki i powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego i przasnyskiego.

KLIKNIJ i prześlij zdjęcie na adres:

online@tygodnikostrolecki.pl

Zachęcamy, abyście przysłali nam swoje ulubione zdjęcia z wakacji 2017, tak, jak to zrobił Bartosz Podolak z Rzekunia i Ewelina Wielechowska z Ostrołęki.

Ważne:

  • zdjęcie (lub zdjęcia, ale nie więcej niż trzy od jednego autora) powinny być dobrej jakości i rozdzielczości. Opiszcie je w kilku słowach i dodajcie zgodę na publikację.

  • Na Wasze zdjęcia czekamy do 25 sierpnia 2017 roku. Co tydzień, w każdy wakacyjny wtorek, do 5 września, będziemy publikować najciekawsze wakacyjne zdjęcie w papierowym wydaniu Tygodnika Ostrołęckiego (wybrane przez redakcyjne jury spośród nadesłanych w danym tygodniu). Zaś pomiędzy wydaniami papierowymi wszystkie fotki są publikowane na www.to.com.pl

  • Zdjęcie-laureat tygodnia zostanie zakwalifikowane do finału plebiscytu. Znajdą się w nim wszystkie wakacyjne „zdjęcia tygodnia”, czyli dziewięć. Spośród tych zdjęć najlepsze trzy wybiorą w głosowaniu czytelnicy oraz internauci: klikami, lajkami oraz SMS-ami.

  • Rozstrzygnięcie konkursu na łamach TO nastąpi 5 września.

Trójka autorów powalczy o nagrody.

Za pierwsze miejsce – kolacja dla dwóch osób w Nikko Sushi w Ostrołęce (o wartości 150 zł) oraz bon upominkowy, ufundowany przez Klinikę Zdrowia i Urody Karoliny Zalewskiej w Ostrołęce (o wartości 200 zł). Za drugie miejsce – bon upominkowy ufundowany przez Klinikę Zdrowia i Urody Karoliny Zalewskiej w Ostrołęce (o wartości 200 zł) oraz książki wydawnictw Czwarta Strona i Samo Sedno o wartości ok. 70 zł. Za trzecie miejsce bon upominkowy ufundowany przez Klinikę Zdrowia i Urody Karoliny Zalewskiej w Ostrołęce (o wartości 200 zł).

Tu znajdziecie regulamin plebiscytu: Fotka z wakacji 2017 - regulamin)

Dodaj ogłoszenie