Jantarki na remis w ostatnim starciu z Olimpią Olsztynek

W całym sezonie III ligi Jantarki nie doznały porażki.
W całym sezonie III ligi Jantarki nie doznały porażki. A. Dobkowski
Piłkarki ostrołęckiego Jantaru w ostatnim ligowym starciu w rozgrywkach III ligi zremisowały na wyjeździe z Olimpią Olsztynek 2:2.

Podopieczne trenera Rafała Koska w niedzielnym spotkaniu miały zdecydowaną przewagę, ale nie potrafiły skutecznie wykończyć kilku świetnych akcji. Ostrołęczanki objęły prowadzenie w siódmej minucie meczu, ale w kolejnych odsłonach meczu to rywalki zdobyły dwie bramki i prowadziły aż do 75. minuty spotkania.

Wówczas pięknym strzałem z rzutu wolnego na listę strzelców wpisała się Joanna Tomczak i ustaliła wynik meczu na 2:2.

Było to ostatnie spotkanie Jantarek w obecnym sezonie rozgrywek III ligi. Kolejne mecze nasze piłkarki czekają już na drugoligowych stadionach.

Olimpia Olsztynek - Jantar Ostrołęka 2:2 (1:1)
Bramki: Płoska 7., Tomczak 75.

Jantar: Radek - Majewska, Zając, Piersa, Śnietka, Tomczak, Milewska, Płoska, Świerszcz, Ostrowska, Glinka - Modzelewska, Koper, Wąsiewicz, Galarska