Dream Team samodzielnym liderem

P. Nowak
Piłkarze Dream Teamu są jak na razie bezkonkurencyjni.
Piłkarze Dream Teamu są jak na razie bezkonkurencyjni. P. Nowak
Już tylko jedna drużyna w Lidze Halowej Piłki Nożnej Amatorów pozostaje z kompletem zwycięstw. Chodzi o Dream Team, który w 4. kolejce zdeklasował beniaminka i wskoczył na pierwsze miejsce.

Dream Team był zdecydowanym faworytem w starciu z czerwoną latarnią rozgrywek. Do przerwy prowadził "tylko" 4:2. Po zmianie stron zagrał już znacznie skuteczniej i w ciągu 15 minut strzelił aż 8 goli. Pierwszą lokatę objął dzięki piłkarzom APIN, którzy pokonali dotychczasowego lidera B.D. Art aż 4:0 i zepchnęli go na dopiero 5. miejsce. Na podium plasują się również zespoły Zygi Ranch oraz Nagoszewa, które bez większych problemów ograły swoich rywali. Roch Jasienica prowadził już 3:0 w potyczce z Orzem Kosewo. W drugiej połowie pozwolił doprowadzić do remisu, ale dołożył też 4. trafienie i przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Podziałem punktów zakończył się z kolei pojedynek Urzędu Miasta i Schneidera. Obydwie drużyny od początku sezonu nie błyszczą formą, a remis raczej nie satysfakcjonował żadnej z nich.

Strzelcy:
9 goli - Grabowski Dariusz (Zygi Ranch), Grabowski Paweł (Nagoszewo), 8 goli - Kacpura Damian (Dream Team), 6 goli - Kacprzak Michał (Zygi Ranch), Ojdana Mikołaj (B.D. Art), 5 goli - Śladewski Krystian (Dream Team)