MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bal absolwentów Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej. Bal zakończył 60-lecie Rubinka i VII Zjazd Absolwentów

Milena Jaroszewska
Milena Jaroszewska
Balem absolwentów zakończył się tegoroczny jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej połączony z VII Zjazdem Wychowanków. W balu wzięło udział ok. 150 osób.

Bal absolwentów Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej rozpoczął się o godz. 20.00. Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej Rubinka bawiło się ok. 150 osób (w jubileuszu szkoły i w zjeździe absolwentów wzięło udział blisko 250 osób, większość z nich zadeklarowała chęć udziału w balu).

Bal rozpoczął się polonezem. W pierwszej parze szli dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Piotr Siwek oraz prezes Stowarzyszenia Koła Wychowanków Agnieszka Kaczmarek. Za nimi w parach szli nauczyciele i absolwenci - każdy kto czuł się na siłach i miał ochotę mógł dołączyć do tańca.

Bal jest zwieńczeniem 60-lecia szkoły i VII Zjazdu Absolwentów. Będzie trwać całą noc.

Wspólne zdjęcie, msza święta, przemówienia, część artystyczna w wykonaniu uczniów oraz odsłonięcie pamiątkowej alei przy szkole - tak wyglądała pierwsza część uroczystych obchodów 60 lat Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej i VII Zjazd Absolwentów Rubinka. A po obiedzie odbyły się zawody na strzelnicy wirtualnej, mecz towarzyski w koszykówkę absolwenci - uczniowie oraz spotkania absolwentów w klasach.Zobaczcie:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki