MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Życzenia na Dzień Kobiet – od władz i znanych osób w regionie. Zdjęcia. 8.03.2021

Piotr Ossowski
Piotr Ossowski
Fot. MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej
Dziś coraz częściej życzenia na Dzień Kobiet składane są za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wybraliśmy garść życzeń jakie z okazji Dnia Kobiet składali i składają dziś w mediach społecznościowych paniom przedstawiciele tej brzydszej z płci.

Życzenia od zespołu The OrchestRose z Różana: Wszystkiego najlepszego drogie Panie 🌻

Życzenia od MDK w Ostrowi Mazowieckiej

Wszystkim Paniom i Panom życzymy zdrowia, szczęścia, oraz powrotu do normalnośći.

Z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzny MDK przygotował Song Association. Zabawa polega na tym by w 10 sekund zaśpiewać piosenkę w której znajduje się dane słowo. Zobaczcie, jak wyszło.

Ochotnicza Straż Pożarna w Brudkach Starych napisała:

Kobiety, kobiety.... któż je zrozumie?
Na pewno pojmie tylko ten, co kochać je umie.
Więc Wam , kochane Kobietki, życzymy szczęścia i radości, mało smutku i dużo miłości
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

Życzenia od wójta gminy Nur, Rafała Kruszewskiego

Najserdeczniejsze życzenia od strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Prostyni

Szanowne Panie, w dniu Waszego Święta, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Prostyni, składają najserdeczniejsze życzenia.
Życzymy samych wspaniałych, pogodnych i pełnych uśmiechu dni. Aby Wasze plany i marzenia wypełniły się w 100%. Niech to Wasze święto, będzie pełne radości i miłości.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Życzenia od Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej dla Pań z okazji Dnia Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień w kalendarzu z uwagi na obchodzony Dzień Kobiet. Dziś w ostrowskiej komendzie odbyło się słodkie spotkanie z zachowaniem reżimu sanitarnego z okazji Dnia Kobiet. Komendant Powiatowy Policji podinsp. Krzysztof Szymański wraz z I Z-cą podinsp. Pawłem Antośkiewiczem oraz kadrą kierowniczą złożył Paniom policjantkom oraz z korpusu służby cywilnej serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności. Komendant życzył również aby Dzień Kobiet trwał przez cały rok i każdy dzień przynosił powód do uśmiechu.

Wszystkim Paniom życzymy spełnienia marzeń oraz uśmiechu na co dzień.

Życzenia od Komendanta Miejskiego Policji

W dniu Waszego Święta, w imieniu własnym i kierownictwa ostrołęckiej Policji, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej radości i pomyślności, a także samych sukcesów, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Życzę również, aby każdy dzień przynosił Wam dużo uśmiechu, a jak najmniej kłopotów, aby najbliżsi zawsze doceniali Waszą troskę oraz niezmiennie dawali wyraz swojej wdzięczności i szacunku – takie życzenia złożył dziś paniom Komendant Miejski Policji w Ostrołęce - mł. insp. Mirosław Olszewski.

Mariusz Mierzejewski - radny miejski

Z okazji Dnia Kobiet pragnę złożyć wszystkim Paniom, Koleżankom, Przyjaciółkom, najserdeczniejsze życzenia, pogody ducha, sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, szczęścia i pomyślności na co dzień. Wszystkiego najlepszego! – to życzenia od radnego miejskiego Mariusza Mierzejewskiego.

Były wiceprezydent tuż po północy

O Dniu Kobiet nie mógł zapomnieć bardzo aktywny w mediach społecznościowych Maciej Kleczkowski – były wiceprezydent miasta, obecnie kierownik Działu Obsługi Klienta w Ostrołęckim Towarzystwie Budownictwa Społecznego. Maciej Kleczkowski swoje życzenia opublikował tuż po północy.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet – napisał na Facebooku.

Życzenia paniom złożył także Wojciech Zarzycki – przewodniczący rady miasta w Ostrołęce.

Wójtowie z Rzekunia i Kadzidła

Wójtowie Bartosz Podolak z Rzekunia i Dariusz Łukaszewski z Kadzidła życzenia paniom złożyli już wczoraj.

Życzenia na jutro już dziś, bo każdy dzień z Wami to święto. Zatem dziękuję za to, że jesteście. Ubarwiacie codzienną szarość. Nadajecie kolorytu nam - mężczyznom. Dziękuję za dar życia, dodawaną otuchę i garść optymizmu każdego dnia – napisał Bartosz Podolak.

Memy na Dzień Kobiet 2023. 8 marca swoje święto obchodzą nasze piękne kobiety. W internecie jak zwykle roi się od memów o kobietach.  Zobaczcie najlepsze memy na dzień kobiet! W wszystkim paniom składamy najserdeczniejsze życzenia. To Wasz dzień!

90 najlepszych MEMÓW na Dzień Kobiet. Śmieszne obrazki na Dz...

A wójt Kadzidła. Cóż, wójt Kadzidła, który jak wiadomo jest także poetą, życzenia zamknął w jednym zdaniu. Ale jakim zdaniu?!

Drogie Panie, dziewczęta, babcie, prababcie, ciotki, ciotuleńki, wujenki, stryjenki, teściowe, narzeczone, sympatie, miłości dawne, teraźniejsze, przyszłe, spełnione, niespełnione, łatwe, trudne, zakazane, ukryte, zatem: cudowne, fantastyczne kobiety, wierne i niewierne, grzeczne i niegrzeczne, anielskie i diaboliczne, bez których nie istnieje życie, bez których nic nie istnieje, ani flirt, ani miłość, ani macierzyństwo, ani fantastyczny obiad, ani fantastyczne kłótnie, spacery, najcichsze dni, szalone noce, zagadkowe konsternacje, codzienne zadziwienia, domysły, rozmysły, kaprysy, kulinarne rewolucje, upadki, zgody, niezgody, tak, tak, cały ten kobiecy świat pozostaje największą inspiracją, prapoczątkiem, pradotykiem, praspotkaniem, wszystkim, co istnieje, i niechaj tak już pozostanie, na wieki wieków, a Panie, dziewczęta, etc. etc. proszę o przyjęcie życzeń najszczerszych, i najszczerszych podziękowań, niechaj wszystko sprzyja, niechaj trwają przy Paniach, i w Paniach, wszelkie subtelności, najgłębsze tajemnice, najdziksze marzenia, frywolne spełnienia, ale również bezgraniczna cierpliwość, gdy mylimy tak wiele, zapadamy się, albo spotykamy kolegów z wojska, zbyt długo mocujemy karnisze (bo to naprawdę skomplikowane zajęcie), albo mylimy pietruszkę z rabarbarem (w gruncie rzeczy nie sposób nie pomylić!), albo rozpoczynamy, z werwą, wielkie sprzątanie i usypiamy przy kufelku piwa (zdarza się, zdarza, ale przecież piwo jest takie dobre …), i pewnie moglibyśmy mnożyć te wszelkie nasze męskie ułomności, ale i tak pozostajemy jedynie najcichszym podnóżkiem dla Waszej, drogie Panie, Doskonałości i Kosmicznej Kobiecej Pełni!

Filmowe życzenia

Niektórzy życzenia składali śpiewająco. Jak działacze i trenerzy piłkarskiego klubu Korona Ostrołęka…

…czy panowie z Olszewa-Borek – z urzędu gminy, rady gminy i Gminnego Ośrodka Kultury:

Życzenia od Tadeusza Ciaka, burmistrza Makowa Mazowieckiego:

Burmistrz Różana, Piotr Świderski napisał:Z proletariackim pozdrowieniem dla wszystkich Pań! Najlepszego!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki