Zwycięska passa Makowianki trwa

A. Dobkowski
Piłkarze Makowianki mają za sobą kilka świetnych meczów.
Piłkarze Makowianki mają za sobą kilka świetnych meczów. A. Dobkowski
Bardzo dobrze prezentują się w ostatnich tygodniach piłkarze Makowianki, którzy odnieśli kolejne zwycięstwo w lidze okręgowej. Tym razem podopieczni Kamila Majkowskiego pokonali ostatnią w ligowej tabeli Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna 4:1.

Lepszego początku sobotniego spotkania piłkarze Makowianki nie mogli sobie wymarzyć. W ciągu pierwszych dziesięciu minut padły aż trzy bramki dla makowskiego zespołu. Najpierw podanie z lewej strony boiska od Łukasza Jeża na bramkę zamienił Andrzej Szczepański. Dwie minuty później bramkę po kolejnej asyście Jeża strzelił Mateusz Rosłoń.

W 10. minucie po faulu na zawodniku Makowianki sędzia podyktował rzut wolny, który na bramkę zamienił Łukasz Jeż. W drugiej połowie gospodarze udokumentowali swoją przewagę w 75. minucie meczu, zdobywając bramkę po strzale z rzutu wolnego za sprawą Adama Skrzecza . Osiem minut później honorowego gola dla gospodarzy z rzutu wolnego zdobył Michał Dąbrowski, który tym samym ustalił wynik spotkania.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - MKS Makowianka Maków Mazowiecki 1:4 (0:3)

Bramki: Dąbrowski 83. - Szczepański 3., Rosłoń 5., Jeż 10., Skrzecz 75.

Makowianka: Gorzoch - Grabowski, Ł. Pragacz, Bukowski, D. Milewski (P. Milewski) - T. Pragacz, Rosłoń (Pustelnik), Koneckowicz, Kowalkowski (Kozon) - Szczepański, Jeż (Skrzecz)