MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zbigniew Kamiński - kandydat na burmistrza Ostrowi zaprezentował kandydatów na radnych

Milena Jaroszewska
Milena Jaroszewska
We wtorek, 12 marca odbyło się spotkanie wyborcze Zbigniewa Kamińskiego - kandydata na burmistrza Ostrowi Mazowieckiej z KWW Niezależni Razem.

Spotkanie wyborcze odbyło się w Maciejowej Chacie w Starym Lubiejewie. Poprowadziła je Marta Kamińska - kandydatka na radną do Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej, a prywatnie żona Zbigniewa Kamińskiego. W spotkaniu wzięli także udział kandydaci do rady miasta, rady powiatu i do rad gmin pow. ostrowskiego.

Po powitaniu gości Zbigniew Kamiński opowiedział o swojej długoletniej pracy jako samorządowiec i o tym, co w tym czasie - z pomocą radnych - udało mu się osiągnąć. Po wystąpieniu kandydata na burmistrza, zaprezentowali się wszyscy kandydaci na radnych. Następnie omówiono najważniejsze punkty programu wyborczego. Spotkanie komitetu było również okazją do bliższego poznania się, rozmów, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących kondycji miasta i powiatu.

KWW Niezależni Razem nie reprezentuje żadnej partii politycznej. Hasło komitetu to "Razem dla Wszystkich".

Zbigniew Kamiński od 1998 roku jest radnym powiatowym, a w latach 2006 - 2018 (przez 3 kadencje) był starostą ostrowskim. Zanim został starostą był nauczycielem historii, a następnie dyrektorem Publicznego Gimnazjum nr 1 w Jasienicy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki