Wymęczone zwycięstwo Korony HiD nad Soną Nowe Miasto. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze Korony HiD rozegrali bardzo dobre 45 minut, później było już tylko gorzej. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD pokonali w starciu 20. kolejki rozgrywek ligi okręgowej Sonę Nowe Miasto 3:2.

Korona HiD Ostrołęka - Sona Nowe Miasto

Początek spotkania był bardzo udany dla gospodarzy, którzy w kolejnym meczu rozgrywanym na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa szybko zdobyli bramkę. Na listę strzelców już w piątej minucie meczu wpisał się Patryk Wysocki. Goście zdołali jednak szybko odpowiedzieć, a trafienie zaliczył Michał Bandurski.

Nie minął kwadrans gry, a kibice gospodarze mogli cieszyć się z drugiej bramki strzelonej przez Patryka Wysockiego. Tym razem bramkostrzelny pomocnik żółto-niebieskich pokonał golkipera gości po strzale z rzutu karnego.

Jeszcze przed przerwą błąd defensywy gości sprytnie wykorzystał Robert Sokół i podwyższył prowadzenie Korony HiD na 3:1. Po zmianie stron na boisko wyszły dwa diametralnie różne zespoły. Podopieczni Tomasza Słowika grali z minuty na minutę coraz gorzej, a Sona będąc zespołem aktywniejszym, starała się odrobić straty.

W 61. minucie gry Łukasz Młudzikowski pokonał Marcina Olkowskiego i szanse na korzystny wynik Sony rosły. Szczególnie, że Korona popełniła w ciągu dwóch kwadransów gry sporo błędów w defensywie, które mogły się zakończyć kolejnymi bramkami dla Sony.

Żółto-niebieskim udało się jednak dowieźć cenne zwycięstwo i zdobyć kolejny komplet punktów do ligowej tabeli.

- Wymęczone zwycięstwo, ale ważne, że zdobyliśmy w tym meczu komplet punktów - skwitował postawę zespołu trener ostrołęckiej Korony HiD Tomasz Słowik.

Korona HiD Ostrołęka - Sona Nowe Miasto 3:2 (3:1)

Bramki: Wysocki 5. 14. (k), Sokół 45. - Bandurski 9. Młudzikowski 61.

Korona HiD: Olkowski - Rupacz, Karczewski, P. Kamionowski, K. Kamionowski - Dzbeński, Kaczyński, Wysocki, Kaczyński, Orzoł (46. Krupka) - Rudziński (75. Grochocki), Sokół (65. Nosek)