Wyjazdowa niemoc siatkarzy Energi Omis wciąż trwa

Siatkarze Energi Omis nie zdobyli jeszcze punktów na wyjeździe.
Siatkarze Energi Omis nie zdobyli jeszcze punktów na wyjeździe. A. Dobkowski
Siatkarze Energi Omis Ostrołęka przegrali w wyjazdowym starciu 13. kolejki z KPS Siedlce 0:3. Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca w każdym secie toczyli wyrównaną walkę z wyżej notowanym rywalem, ale więcej zimnej krwi zachowali gospodarze.

W pierwszym secie nasi siatkarze ulegli 22:25. W kolejnej partii po niezwykle wyrównanej batalii KPS wygrał 25:23. W trzecim secie biało-czerwoni mieli piłkę meczową, ale ostatecznie z wygranej cieszyli się gospodarze 29:27. W spotkaniu nie mógł wystąpić kontuzjowany przyjmujący Piotr Cichocki, który w najbliższym tygodniu powróci do treningów.

Porażka może kosztować ostrołęckich siatkarzy spadek w tabeli I ligi. Więcej o rozgrywkach we wtorkowym papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego".

KPS Siedlce - Energa Omis Ostrołęka 3:0 (25:22, 25:23, 29:27)
Energa Omis: Nowosielski, Plizga, Obermeler, Szaniawski, Faryna, Ostrowski, Kołodziej (l) oraz Tomczak, Szwaradzki, Zalewski.