Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wojsko sprzedaje quady, rowery i samochody pilnie i prawie za darmo. Najnowszy przetarg AMW

Tomasz Breguła
Tomasz Breguła
Wojsko pozbywa się sprzętu z demobilu. Agencja Mienia Wojskowego oferuje do sprzedaży pojazdy, które powinny jak najszybciej znaleźć nowych właścicieli. Z powodzeniem mogą służyć celom cywilnym. Dzisiaj odbywają sie dwa przetargi AMW w Poznaniu i Warszawie.Nie brakuje samochodów osobowych i dostawczych, a także innych pojazdów jak quady i rowery. Każdy chętny może je zakupić po niezwykle atrakcyjnych cenach, niemal za bezcen.Sprawdź  oferty z najnowszego przetargu AMWPrzesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Wojsko pozbywa się sprzętu z demobilu. Agencja Mienia Wojskowego oferuje do sprzedaży pojazdy, które powinny jak najszybciej znaleźć nowych właścicieli. Z powodzeniem mogą służyć celom cywilnym. Dzisiaj odbywają sie dwa przetargi AMW w Poznaniu i Warszawie.Nie brakuje samochodów osobowych i dostawczych, a także innych pojazdów jak quady i rowery. Każdy chętny może je zakupić po niezwykle atrakcyjnych cenach, niemal za bezcen.Sprawdź oferty z najnowszego przetargu AMWPrzesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Wojsko sprzedaje sprzęt wojskowy z demobilu. Dzisiaj Agencja Mienia Wojskowego przygotowała dla nowych właścicieli quady, rowery, samochody i inny sprzęt. Oddziały regionalne AMW w Warszawie i Poznaniu wystawiły na sprzedaż także odzież i wiele przydatnych narzędzi. Przetargi Agencji Mienia Wojskowego mają się odbyć dzisiaj.

Przetarg AMW

Agencja Mienia Wojskowego przedstawiła sprzęt z demobilu, który można nabyć w drodze przetargu, z jednostek w Warszawie i Poznaniu. Wśród oferowanych na przetargu pojazdów są quady, rowery samochody dostawcze i ciężarowe, a także inny sprzętJaki sprzęt szczegółowo pojawił się w ofercie? Zobaczycie to w naszej galerii.

ZOBACZCIE OFERTĘ WRAZ ZE ZDJĘCIAMI I CENAMI

Szczegóły przetargów

Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Warszawie ul. Chełmżyńska oraz w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu, ul. Dojazd 30. Nabywca zobowiązany jest do odebrania mienia do 5 listopada w Poznaniu i 19 listopada w Warszawie.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej na wybrane pozycje przetargowe określone w formularzu ofertowym. Szczegóły, wraz z numerem konta, znajdziemy na stronie Agencji Mienia Wojskowego.

Osoby, które wpłaciły wadium zostaną dopuszczone do udziału w przetargu pod warunkiem jego zaksięgowania na koncie bankowym AMW najpóźniej w przeddzień terminu przetargu. Oferent traci złożone wadium i prawa wynikające z wyboru jego oferty, jeżeli nie uiści ceny nabycia w terminie 7 dni od dnia zawiadomienia go o przyjęciu jego oferty, uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży.

Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostały przyjęte, będzie zwrócone nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od daty zakończenia przetargu. Wadium złożone przez nabywcę ulega zarachowaniu na poczet ceny nabycia.

Nie przeocz

Ofertę należy złożyć, przesłać lub doręczyć, w kancelarii oddziału do godziny 10:00 w Poznaniu i do 11:00 w Warszawie. Oferta powinna zostać zapakowana w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe otwarcie oraz opisana w sposób jednoznacznie wskazujący jej charakter i przeznaczenie.

W razie ustalenia, że kilku oferentów zaoferowało tę samą cenę, prowadzący przetarg postanawia o kontynuowaniu przetargu w formie licytacji.

Musisz to wiedzieć

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Wojsko sprzedaje quady, rowery i samochody pilnie i prawie za darmo. Najnowszy przetarg AMW - Dziennik Zachodni

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki