Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wojsko pilnie sprzedaje kosiarki, myjki ciśnieniowe i spawarki. Agencja Mienia Wojskowego organizuje dziś najnowszy przetarg AMW

Stefan Kowlaski
Wojsko sprzedaje sprzęt z demobilu. Dzisiaj w wyjątkowej ofercie na przetargu Agencji Mienia Wojskowego  znalazły się m.in. kosiarki, myjki ciśnieniowe, spawarki, podnośniki akumulatorowe i wyposażenie warsztatów.Sprawdź koniecznie całą ofertę Agencji Mienia Wojskowego na najbliższym przetargu wraz z cenami.Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Wojsko sprzedaje sprzęt z demobilu. Dzisiaj w wyjątkowej ofercie na przetargu Agencji Mienia Wojskowego znalazły się m.in. kosiarki, myjki ciśnieniowe, spawarki, podnośniki akumulatorowe i wyposażenie warsztatów.Sprawdź koniecznie całą ofertę Agencji Mienia Wojskowego na najbliższym przetargu wraz z cenami.Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE AMW
Wojsko sprzedaje atrakcyjny sprzęt z demobilu, który śmiało posłuży nowym właścicielom do celów cywilnych. Wojskowy sprzęt pilnie powinien zmienić właściciela. Różnego rodzaju sprzęt - między innymi kosiarki, czy myjki wysokociśnieniowe znalazły się w kolejnym przetargu ogłoszonym przez Agencję Mienia Wojskowego. Wojskowy demobil objął także odzież. Na sprzedaż przeznaczono wojskowe czapki, spodnie i szale.

Agencja Mienia Wojskowego ogłasza kolejny przetarg. Do sprzedaży sprzęt i odzież

Agencja Mienia Wojskowego znów przeprowadza demobil. Wojsko rezygnuje ze sprzętu, który uznało za zbędny, a jednocześnie wciąż nadaje się do użytku. Skorzystać na nim mogą osoby, które poszukują za niewielkie pieniądze sprawnych rzeczy.

W co tym razem można zaopatrzyć się w przetargu AMW? Wojsko na sprzedaż wystawiło między innymi sprzęt. Do nabycia na drodze przetargu są chociażby kosiarki, czy myjki wysokociśnieniowe. W sprzedaży jest też odzież.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA OFERTY PRZETARGOWEJ AGENCJI MIENIA WOJSKOWEGO WRAZ Z CENAMI

1. Propozycja cenowa nie może być niższa niż cena minimalna netto (zł) za pozycję przetargową, zgodnie z § 29 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 5 października 1993 r. w sprawie zasad organizowania przetargu na sprzedaż środków trwałych przez przedsiębiorstwa państwowe oraz warunków odstąpienia od przetargu (Dz. U. Nr 97, poz. 443, z późn. zm.).

2. Propozycje cenowe na zakup mienia należy składać/przesyłać na określonym wzorze w kancelarii Oddziału Regionalnego AMW w Szczecinie, ul. Potulicka 2, pok. nr 18 lub w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] w terminie do dnia 29.11.2021 r. do godziny 12:00.

3. Obowiązek zapewnienia terminowego wpłynięcia propozycji cenowej spoczywa na Kupującym.

4. Nie będą rozpatrywane propozycje cenowe przesłane na niewłaściwy adres e-mail lub bez danych osobowych lub kontaktowych.

5. W przypadku odstąpienia od zakupu, braku możliwości kontaktu z Kupującym lub niedostarczenia wymaganych dokumentów w określonym przez Sprzedawcę terminie, Sprzedawca może wybrać kolejną najkorzystniejszą propozycję cenową.

6. Mienie wystawione do sprzedaży poprzetargowej przechowywane jest w następujących miejscach:
• poz. 9÷10 GZ Wałcz • poz. 11÷12 GZ Złocieniec • poz. 15÷16 GZ Kołobrzeg • poz. 21, 26 GZ Koszalin • poz. 31÷34 Skład Drawno • poz. 35÷56 Skład Wałcz • poz. 68, 69 Magazyn OR AMW Szczecin.
Adresy ww. jednostek organizacyjnych oraz dane kontaktu zostały zamieszczone na stronie internetowej www.amw.com.pl w zakładce: „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy – Sprzęt wojskowy i wyposażenie – Sprzedaż poprzetargowa”, oraz dostępne są u organizatora przetargu.

7. Nabywca zobowiązany jest do odebrania mienia z pozycji w terminie do dnia 24.12.2021 r.

8. Formularz propozycji cenowej oraz Ogólne Warunki Sprzedaży poprzetargowej, wzór umowy sprzedaży i upoważnienia można pobierać w siedzibie Oddziału w Szczecinie od dnia 19.11.2021 r. do dnia 29.11.2021 r., do godz.12:00, pok. nr 18 lub ze strony internetowej – www.amw.com.pl, dział: „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy – Sprzęt wojskowy i wyposażenie – Sprzedaż poprzetargowa”.

9. Ogólne Warunki Sprzedaży poprzetargowej stanowią integralną część ogłoszenia o sprzedaży poprzetargowej i zawieranych umów sprzedaży w trybie sprzedaży poprzetargowej.

10. Nabywcy składając propozycje cenowe oświadczają, że zostały im doręczone, zapoznali się i akceptują Ogólne Warunki Sprzedaży poprzetargowej.

11. Kupujący jest związany ofertą począwszy od upływu terminu składania ofert do czasu zawarcia umowy sprzedaży, jednak nie dłużej niż 14 dni.

12. W przypadku stwierdzenia, że proponowana cena dwóch lub więcej Kupujących jest taka sama, Organizator sprzedaży poprzetargowej zwróci się do tych Kupujących o dodatkową propozycję cenową.

13. Organizator sprzedaży poprzetargowej zastrzega sobie prawo wycofania ze sprzedaży poszczególnych pozycji bez podania przyczyny i bez możliwości dochodzenia jakichkolwiek roszczeń oraz odszkodowań przez uczestników.

14. Do sprzedaży rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych stosuje się odpowiednie przepisy ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2021 r. poz. 685, z późn. zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych.

15. W przypadku przekroczenia terminu odbioru mienia lub odstąpienia od umowy sprzedaży przez nabywcę, Sprzedawca nalicza stosowne kary umowne, określone w Ogólnych Warunkach Sprzedaży poprzetargowej lub pisemnej umowie sprzedaży.

16. Wymagane przez RODO informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych zostały zamieszczone na stronie internetowej www.amw.com.pl w zakładce: „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy – Informacje – Polityka prywatności”, dostępne są w siedzibie OR AMW Szczecin oraz zostaną przekazane w momencie pozyskiwania danych osobowych.

17. Szczegółowe informacje dotyczące oferty bezprzetargowej sprzedaży rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych i sklepu internetowego AMW zamieszczone są na stronie internetowej www.amw.com.pl

18. Szczegółowe informacje: e-mail: [email protected] oraz tel. 91 447 20 52 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki