Troszyn z nowym napastnikiem, ale bez punktów

Przy piłce najbardziej doświadczony zawodnik Troszyna, Piotra Szczechowicz.
Piłkarze KS CK Troszyn zanotowali trzecią porażkę rzędu w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

Tym razem podopieczni trenera Przemysława Stepnowskiego ulegli na wyjeździe Kryształowi Glinojeck 1:4. Mimo wysokiej porażki zawodnicy z Troszyna rozegrali dosyć dobry mecz, ale ponownie zabrakło im szczęścia przy wykańczaniu sytuacji bramkowych.

Już po kwadransie gry gospodarze prowadzili wykorzystując rzut karny podyktowany za faul Kamila Wiskiego. Kwadrans później padła kolejna bramka dla Kryształu, a kilkanaście minut po przerwie było już 3:0. Wówczas kontaktowego gola po ładnej, indywidualnej akcji zdobył Piotr Dzwonkowski. Mimo ambitnej postawy piłkarzy KS CK to gospodarze zdobyli jeszcze jednego gola.

W drużynie z Troszyna zadebiutował nowy zawodnik, 23-letni napastnik Łukasz Skwarko.
- Niestety było to kolejne spotkanie w którym mimo dobrej postawy, przegraliśmy i to za wysoko biorąc pod uwagę fakt, iż mecz był wyrównany - podkreśla trener Przemysław Stepnowski. - Musimy zacząć zdobywać punkty w najbliższych spotkaniach i wreszcie opuścić strefę spadkową. Mam jednak nadzieję, że w kolejnych meczach zarówno będziemy cieszyć się z dobrej gry, jak i wyniku.

Kryształ Glinojeck - KS CK Troszyn 4:1 (2:0)
Bramki. 15. (k), 29. 61. 89. - Dzwonkowski 74.

Troszyn: Puścian - Tokarzewski, Jastrzębski, Kultys, Wiski (60. Brudecki), P. Kamionowski, K. Kamionowski, Dzwonkowski (80. Wieczorek), Dąbrowski - Szczechowicz (75. Kowalewski), Skwarko (60. Bałazy)