Troszyn lepszy od Rzekunia w derbach. Zobacz zdjęcia i wideo

Powstrzymanie Pascala Ekwueme dla piłkarzy Rzekunianki nie było prostym zadaniem. A. Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn pokonali w meczu 2. kolejki ligi okręgowej Rzekuniankę Rzekuń 4:1. Derbowe starcie cieszyło się dużym zainteresowaniem kibiców.

KS CK Troszyn - Rzekunianka Rzekuń

Prowadzenie po niespełna kwadransie gry nieoczekiwanie objęli gości. Po pięknej kontrze i Łukasz Nakielski skorzystał z asysty Przemysław Olbrysia i wpisał się na listę strzelców.

Podopieczni trenera Edwarda Klejndinsta odpowiedzieli dokładnie jedenaście minut później. Tym razem Łukasz Fijołek otrzymał świetne podanie w pole karne i pewnym strzałem pokonał Daniela Woźniaka.

Kilka minut później gospodarze wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Pascal Ekwueme. Nigeryjczyk rozgrywał w środę dobre zawody i po raz drugi pokonał golkipera Rzekunianki w końcówce drugiej połowy meczu. Wynik na 4:1 ustalił w doliczonym czasie gry Ernest Dobkowski.

KS CK Troszyn - Rzekunianka Rzekuń 4:1 (2:1)
Bramki: Fijołek 25. Ekwueme 32. 85. Dobkowski 90.+1 - Nakielski 14.